Kamu üniversitesi KPSS’siz 10 işçi alımı İŞKUR’da yayımlandı

Kamu üniversitesi KPSS’siz 10 işçi alımı İŞKUR’da yayımlandı

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kamu personeli alımı alanında güncel iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Kamu üniversitesi personel alımı kapsamında KPSS şartı olmadan yapılacak olan alımlar için 10 kişilik kontenjan açıldı.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılması gündeme gelen güncel istihdam ilanlarına dair yer alan bilgiler; başvuru kılavuzu detayları, başvuru süreci ve başvuru şartları bilgileri ilgili adayların bilgisine sunulmaya devam ediyor.

Yayımlanan son istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; kamu üniversitesi bünyesinde geçici nitelikte iş gücüne ihtiyaç duyulduğu ve işçi statüsünde toplamda 10 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi.

Burdur İş İlanları

Burdur iş ilanları kategorisinden yayımlanarak adayların bilgisine sunulan son İŞKUR iş ilan detaylarında yer alan bilgiler göre; adayların görev yapacakları yer olarak Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi işaret edilmektedir.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Adayların Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde yapacakları görevlendirmeler dahilinde toplamda 10 kişilik kontenjan ile sınırlı olmak üzere istihdam edileceği açıklanmaktadır. Söz konusu alımların Beden İşçisi (Genel) unvanı ile yapılacağı ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 10 Beden İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların; en az ilkokul mezunu olması talep edilmektedir. Kurum tarafından ilanda belirtilen her şarta uymak zorunda olan adaylar için eğitim alanında en fazla önlisans mezuniyeti kabul edilecektir.

18 yaşından büyük olan adayların başvuru yapabilecekleri alımlar için azami 40 yaş şartı bulunmaktadır. 40 yaşından büyük adayların yaptıkları başvurular sistem tarafından geçersiz sayılacaktır.

KPSS şartı talep edilmeyen işçi alımları için başvuruların akabinde kura çekimi yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesinden 00005683885 numaralı ilan ile yayımlanan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 10 Beden İşçisi alımı başvuruları bugün başladı. İŞKUR üzerinden online başvuru yapılacak olan işlemler için adayların en geç 21 Eylül 2020 tarihi gün sonuna kadar işlemlerini yapması gerekmektedir.

Başvuruların akabinde sonuçların belirlenmesi için 23 Eylül 2020 saat 10:00’da MAKÜ Rektörlük Binası Konferans Salonu Merkez / BURDUR adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum