Kamu Üniversitesi Sınavsız 59 Memur Alımı Sona Eriyor! Lise MYO Lisans

Kamu Üniversitesi Sınavsız 59 Memur Alımı Sona Eriyor! Lise MYO Lisans

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından üniversite hastanesi için farklı unvanlarda olmak üzere 59 personel alımı sona eriyor. İşte başvurular ve tüm süreç.

KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 59 hastane personeli kadrosuna başvurular sona eriyor. KPSS üstünlüğüyle yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alımı başvurularına dair detayları ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

presonel.jpg

Kamu personeli alımı başvuru kontenjan ve mezuniyet şartları

  • 53 kadroluk Hemşire alımına başvuru için Lisans Hemşirelik bölümü mezunu olmak, En düşük 5 bin 137,88 TL ücret verilecek.
  • 4 kadroluk Sağlık Teknikeri alımına başvuru için Önlisans Ağız ve Diş Sağlığı bölümü mezunu olmak, En düşük 4 bin 900,31 TL ücret verilecek.
  • 1 kadroluk Röntgen Teknisyeni alımına başvuru için Önlisans Tıbbi Görüntüleme Teknikleri bölümü mezunu olmak, En düşük 4 bin 900,31 TL ücret verilecek.
  • 1 kadroluk Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Ortaöğretim veya Dengi Okul mezunu olmak gerekiyor. En düşük 3 bin 787,84 TL ücret verilecek.

Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı (Genel Şartlar)

Başvuracak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. Maddesinde belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Bunlar;

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak veya askerliğini yapmış olmak, fiilen askerlik görevinde bulunmamak yahut ertelemiş olmak, göreve başlamasına engel hali bulunmamak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekmektedir.

Üniversitesi personel alımı özel hususlar

2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Lisans mezunları için KPSS P3, Önlisans mezunları için KPSS P93, Ortaöğretim veya Dengi Okul mezunları için KPSS P94 puanı esas alınacaktır. Adayların 2020 yılı KPSS puanının, başvurduğu ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,

Tüm pozisyonlar için ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı ve nöbet usulü çalışmasına engel durumu bulunmamak,

Kamu personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 6 Aralık’a kadar tamamlamaları şartı bulunmaktadır. Başvurular aşağıdaki başvuru kılavuzunda belirtilen şekilde yapılabilir. İşte başvurulara dair tüm detaylar ve başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dokuz-eylul-uni.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum