Kamu Üniversitesi Sözleşmeli 65 Memur Alımı Online Başvuruları Yarın Son

Kamu Üniversitesi Sözleşmeli 65 Memur Alımı Online Başvuruları Yarın Son

KPSS taban puan şartı olmadan ve KPSS şartsız başvuru kontenjanı bulunan 65 kadroluk sözleşmeli memur alımı için başvuru süreci tamamlanıyor. Memur alımı başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

2020 KPSS sınavına giren adayların taban puan şartı olmaksızın veya bir unvan için de KPSS şartı olmadan başvuru yapacakları 65 kontenjanlık ilana başvurular 14 Mayıs 2021 tarihi itibarıyla tamamlanıyor. Kamu üniversitesi hastanesi bünyesinde 65 memur alımı kontenjanları ve tüm süreç bu yazımızda yer alıyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adaylar başvurularını haberimizin en altında yer alan “BAŞVURU EKRANI” üzerinden çevrimiçi olarak tamamlayabilirler. 14 Mayıs 2021 itibarıyla online başvurular sona eriyor.

KONTENJANLAR

2 Diyetisyen alımı, 54 Hemşire alımı, 1 Fizyoterapist alım, 1 Sosyal Çalışmacı alımı, 7 Sağlık Teknikeri alımı olmak üzere 65 kadroya başvurular alınacak.

MEZUNİYET ŞARTLARI

Hemşire alımı için KPPSSP3 Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu lisans mezunu olmak gerekiyor.

Diyetisyen alımı için KPPSSP3 Sağlık Bilimleri Fakültesinin Beslenme ve Diyetetik Bölümü ya da Beslenme ve Diyetetik Yüksekokullarının lisans programından mezun olmak gerekiyor.

Fizyoterapist alımı için KPPSSP3 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü lisans mezunu olmak gerekiyor.

Sosyal Çalışmacı alımı için KPSSP3 Sağlık Bilimleri Fakültesi veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü lisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık Teknikeri alımı için KPSSP93 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Diyaliz önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık Teknikeri alımı için KPSSP93 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık Teknikeri alımı için KPSSP93 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Bölümü önlisans mezunu olmak gerekiyor.

Sağlık Teknikeri alımı için KPSSP93 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım önlisans mezunu olmak gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, TCK cezai hükümler, askerlik ile ilgisi bulunmamak, 1 Ocak 1986 ve sonrası doğumlu olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak gerekiyor. Kamu Hastanesine 65 Memur Alımı Online Başvuruları Yarın Son.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.