Kamu Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru En Az Lise 36 Memur Alımı

Kamu Üniversitesi Ülke Geneli Başvuru En Az Lise 36 Memur Alımı

Kamu Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda en az lise ikamet şartsız KPSS taban puansız ve KPSS 60 puanla 36 memur alımı yapılacağı açıklanmıştır. Adaylar için şartlar ve detaylar haberimizdedir.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere ülke geneli başvuru ile en az lise mezunu 36 memur alınacaktır. Farklı unvanlarda alınacak personeller için KPSS 60 puan/KPSS taban puan şartı yoktur.

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımı için başvuru şekli ve zamanı.

Adaylar başvurularını 29 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

1 Mühendis, 1 Kütüphaneci, 1 Diyetisyen, 3 Tekniker, 6 Teknisyen, 5 Büro Personeli, 1 Aşçı ve 18 Destek Personeli alınacaktır.

Mühendis kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, IT alanında 2 yıl tecrübe sahibi olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Kütüphaneci kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Diyetisyen kadrosu için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, En az 1 yıl deneyimli olmak, 30 yaşından gün almamış olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Tekniker kadrosu için İlgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Teknisyen kadrosu için İlgili bölümlerden Lise mezunu olmak, Alanında deneyimli olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Büro Personeli kadrosunda 2 kişi için ilgili bölümlerden Önlisans, 3 kişi için ilgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, 2022 yılı KPSS sınavından en az 60 puan almış olmak.

Aşçı kadrosu için Liselerin ilgili bölümünden mezun olmak, 1 yıl aşçılık tecrübesine sahip olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak.

Destek Personeli kadrosu için Lise mezunu olup ilgili sertifikalara sahip olmak veya alanında deneyimli olmak, Liselerin ilgili bölümlerinden mezun olmak ve alanında deneyimli olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum