Kamu Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Ekranı

Kamu Üniversitesi Yüksek Maaşla Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Ekranı

KPSS şartı gerekmeksizin yeni kadrolara memur alımı başvuruları tamamlanıyor. İşte başvuru süreci, şartlar ve tüm detaylara dair haberimiz.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli bilişim personeli alımına başvurular tamamlanıyor. Kamu üniversitesi için KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği kadrolara başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız haberimize dair detaylar.

marmara-uni-personel-alimi.jpg

KPSS şartsız başvuru detayları

2020 KPSSP3 puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır. Bu kapsamda KSPS şartı olmadan da başvuru yapılabilmektedir.

Marmara Üniversitesi memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması,

Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak,

Kamu personel alımı kontenjanları ve mezuniyet şartları

1 Yazılım Proje Yöneticisi, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı alımı olmak üzere yeni kadrolar bulunuyor.

Bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik ve elektronik ve endüstri mühendisliklerinden mezun olanlarla diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar başvurabilir.

Memur alımı başvuru tarihleri

Adaylar aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar yapabilirler. İşte gerekli başvuru kılavuzuna dair detaylar ve başvuru ekranı:

İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu: Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/marmara-uni.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.