Kamuda Çalışan FETÖ Üyeleri Derhal Devlet Memurluğundan Atılmalıdır

Kamuda Çalışan FETÖ Üyeleri Derhal Devlet Memurluğundan Atılmalıdır

15 Temmuz 2016 Tarihinde Gerçekleştirilen Darbe Girişimi Başarısızlıkla Sonuçlandı ve Temizlik Başladı. Kamu Kurumlarına KOPYA Çekerek Giren, Vatanını Satanlar Kovularak Hak Edenlerin Atanmasının Sağlanması Gereklidir.

FETÖ Silahlı Terör örgütü üyeleri son yaptığı ihanet ile ne denli tehlikeli olduklarını Türk Milletine göstermiş oldu. Bu vatan hainlerinin darbe girişiminden başarılı çıkmaları halinde ülkeyi ne hale getirecekleri malumdu bunları izaha gerek yok.

Fetullah Gülen adlı şahsın örgüt lideri olduğu sözde dinci grup küçük yaşta insanları eğitmeye başlıyor. Bir döneme damgasını vuran bu grup insanların güvenini kazandıktan sonra cemaat evlerinde beyinlerini yıkadıkları çocukları haksız, hukuksuz bir şekilde işe yerleştirdikleri bilinmektedir.

2010 Yılında yapılan KPSS Kamu Personeli Seçme Sınavı ile milyonlarca işsiz gencin hayalini çalan bu örgüt, daha sonrasında ortaya çıkan bilgiler ışığında tüm sınavlarda KOPYA çektikleri ortaya çıktı. Her yerde kopya ile masum gençlerimizin hakkını yiyen bu grup haksızlığa çok alışmış ki en sonunda ülkeye ihanet etme cüretini gösterdi.

FETÖ Terör örgütü her kulvarda çalışmalarına devam etmektedir. Bu örgütün bir diğer uzantısı ise Cemaatin sendika üyeleridir.

Devletimizin görevi öncelikle FETÖ sendika üyelerinin hakkında işlemleri başlatmak olmalıdır. İkinci yapılacak iş ise Kopya ile sınavları geçerek devlet memuru olanlar hakkında işlem yapmalıdır. Mülakat yapılan Kamu Personeli Alımlarında ise FETÖ referanslı kişiler devlet kurumlarının önemli noktalarına atanmışlardır. Derhal bu insanların Kamuyla olan haksız bağının kesilerek, Bu güne kadar devletin gizli bilgilerini ne düzeyde örgüte aktarmışlarsa o düzeyde cezalandırılmalarının sağlanması gereklidir.

Milyonlarca Devletini ve Milletini seven işsiz gencimiz atanmak için beklemekteler. Bu gençlerimizin kamu hizmetlerine alınması en doğru işlem olacaktır.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum