Kamuya 10.129 Lira Maaşla Kadrolu Memur Alımı Yapılacak (İkamet Şartsız)

Kamuya 10.129 Lira Maaşla Kadrolu Memur Alımı Yapılacak (İkamet Şartsız)

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu yeni memur alımı başvuruları alınacak. 10 bin 129 TL net maaşla olmak üzere kamu personel alımı başvurularına dair tüm süreci ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamuya yeni ve güncel MUHASEBECİ memur alımı yapılacak. Kadrolu statüde olmak üzere 10. derece kadro için olacak. Bu kapsamda bekar memur için 9 bin 255 TL evli memur için ise 10 bin 129 TL’ye kadar olmak üzere maaş verilecek. Dikmen Belediyesi bünyesinde yeni kamu memur alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli tüm detaylar.

Kamu personel alımı başvuru (genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartlara haiz olması gerekiyor. Adaylar başvuru için şu şartları da taşıyor olması gerekmektedir: T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak gerekiyor. İşte maaş, mezuniyet ve diğer başvuru süreçlerinin yer aldığı yazımızın devamı:

Kamuda muhasebeci maaşları ne kadardır?

10. derece kadrolu muhasebeci maaşı bekar memur için NET 9.255 TL'dir. 10. derece kadrolu muhasebeci evli, eşi çalışmayan ve 1 çocuklu memur için 10.129 TL'dir. Ayrıca sendikalı memur 3 ayda bir 708 Lira da toplu sözleşme ikramiyesi almaktadır.

Muhasebeci alımı mezuniyetleri nelerdir?

Adayların kadrolu muhasebeci alımına başvuru yapabilmesi için üniversitelerin Maliye, İktisat, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olması, KPSS’den en az 70 alması gerekiyor. Kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilir. İşte süreç

Dikmen Belediyesi personel alımı başvuru süreci

Dikmen Belediyesi GİH sınıfı kadrolu muhasebeci alımına başvuru iş ve işlemleri şahsen veya posta ile olacaktır. İkamet şartı yok. Başvuru iş ve işlemleri 17 Ekim ile 20 Ekim 2022 tarihlerinde olacak. İşte tüm detayları inceleyebileceğiniz gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dikmen-belediyesi-memur-alimi.20220907212004.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum