Kamuya 14 Bin ve 21 Bin TL Maaşlarla Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları

Kamuya 14 Bin ve 21 Bin TL Maaşlarla Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları

Kamu kurumuna yüksek maaşlarla olmak üzere sözleşmeli memur alımı kapsamında başvurular alınmaya devam ediyor. Kamu personeli memur alımlarına dair detaylar ve süreç bu haberimizde.

Üniversite personeli memur alımları kapsamında sözleşmeli kadrolara yüksek maaşla online başvurular alınmaya devam ediyor. 4 Nisan’da sona erecek Personel Alımı İnternet Başvuruları sürecine dair tüm süreci, mezuniyet şartlarını ve kimlerin başvuru yapabileceğine dair bilgileri bu haberimizde hazırladık. Marmara Üniversitesi sözleşmeli bilişim personeli alınma dair başvuru detayları şu şekildedir:

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 4 Nisan 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir. Başvurular posta veya şahsen olabilecektir. Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na aşağıdaki “başvuru kılavuzu” bağlantısında yer alan belgelerle adayların başvuru yapması gerekiyor.

KPSS Puan Şartı Yok

KPSS ve YDS şartı bulunan başvurularda KPSS puanını ibraz etmeyen adayların puanları 70 olarak değerlendirileceği belirtildi. YDS puanı olmayanlar için ise 0 olarak değerlendirme yapılacak.

Maaş Durumları

1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için aylık brüt sözleşme ücreti katsayısı tavanı 3 katına kadar olmak üzere 21 bin TL maaş verilecektir.

1 Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı için aylık brüt sözleşme ücreti katsayısı tavanı 2 katına kadar olmak üzere 14 bin TL maaş verilecektir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı Alımı Mezuniyetleri: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümleri isteniyor.

Yazılım Geliştirme Uzmanı Alımı Mezuniyetleri: Dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümleri isteniyor.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.