Kamuya 2 bin 393 Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “12 Ekim”

Kamuya 2 bin 393 Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “12 Ekim”

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımı başvuruları alınacak. İşte bugün açıklanan yeni başvurulara dair detaylar.

12 Ekim 2021 tarihi itibarıyla kamuya yeni memur, işçi, personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. Orman Genel Müdürlüğü OGM ve Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB, Milli Eğitim Bakanlığı MEB,  Adalet Bakanlığı, Bartın Belediyesi, İTKİP, Kurancılı Belediyesi ile Şeker Fabrikaları bünyesinde 2393 yeni memur, işçi, personel alımı başvuru ilanları ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu personeli alımı başvuru kontenjanları

  • Şeker Fabrikaları 7 işçi alımı,
  • Kurancılı Belediyesi 3 büro memuru ve operatör alımı,
  • İTKİP 12 memur-şoför - uzman alımı açıklandı,
  • Bartın Belediyesi 12 temizlik, güvenlik görevlisi alımı,
  • Adalet Bakanlığı 1000 yeni kamu personeli alımı,
  • Milli Eğitim Bakanlığı 750 engelli öğretmen alımı,
  • OGM ve GSB 609 yeni personel alımı olmak üzere işte tüm kurumlara yapılacak toplam 2 bin 393 yeni kamu personel alımı başvuru detayları.

Kurumsal bazda yeni kamu personeli alımı başvuru ilanları

OGM ve GSB 609 Yeni Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız kura ile 609 Çevre Temizlik personeli alınacaktır. OGM ve GSB personel alımı TYP 2021 başvurularını 15 Ekim tarihine kadar yapacaklardır.

Milli Eğitim Bakanlığı 750 engelli öğretmen alımı

3 Aralık Dünya Engelliler gününde Milli Eğitim Bakanlığı MEB için 750 engelli öğretmen ataması yapılacağı müjdesi de verildi. Önümüzdeki günlerde engelli yeni öğretmen atama kontenjan dağılımına dair detaylar açıklanacaktır.

Adalet Bakanlığı 1000 Yeni Kamu Personeli Alımı

Adalet Bakanlığı, Personel Genel Müdürlüğü PGM tarafından 1000 kadroya yeni kamu personeli alımı başvuru ilanı yayımlandı. Adalet Bakanlığına Adli ve İdari yargı hakim savcı alımı başvuruları alınacak. Yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre Adalet Bakanlığına 9 ve 5’nci derece kadrolara başvurular ÖSYM’de alınacak. 1000 kadroya hakim ve savcı alımı için adaylar başvurularını 2 Kasım ile 10 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Bartın Belediyesi 12 Temizlik, Güvenlik Görevlisi Alımı

Bartın Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır. 2 Temizlik Görevlisi, 1 Peyzaj Teknikeri, 1 Şoför, 4 Güvenlik Görevlisi ve Gasilhane Görevlisi. Bartın Belediyesi personel alımı için adaylar başvurularını 13 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

İTKİP 12 Memur-Şoför - Uzman Alımı Açıklandı

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı bulunmamaktadır. İTKİP personel alımı unvan ve sayıları: 9 Uzman Yardımcısı, 1 İdari Memur ve 2 Şoför. İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri personel alımı 2021 için adaylar başvurularını 8 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kurancılı Belediyesi 3 Büro Memuru ve Operatör Alımı

Kırşehir ili Kurancılı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda 3 Büro Memuru ve Operatör alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı olmayıp yaş sınır 50 olarak belirlenmiştir. Kurancılı Belediyesi personel alımı 2021 için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Şeker Fabrikaları 7 İşçi Alımı

Şeker Fabrikaları bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 7 işçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur. 1 İnşaat Teknikeri, 1 Ambar/Depo Görevlisi, 1 Şeker İmal İşçisi, 1 Marangoz, 1 Boru Kaynakçısı ve 2 İş Makineleri Operatörü. Adaylar başvurularını 14 Ekim 2021 tarihinden itibaren yapacaklardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum