Kamuya 2046 Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “19 Kasım”

Kamuya 2046 Yeni Personel Alımı Bugün Açıklandı “19 Kasım”

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımları kapsamında yeni başvurular 19 Kasım itibarıyla açıklandı. İşte detaylar.

19 Kasım 2021 Cuma günü itibarıyla kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımı başvuru süreçleri açıklandı. İşte DOKAP, Zeytinburnu Belediyesi, Mehmet Akif Üniversitesi, Tarsus Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi, Esenler Belediyesi ve AFAD kamu personel alımı başvuruları ve tüm detayları:

Kamu personel alımı kontenjanları

  • DOKAP Sözleşmeli 2 Personel Alımı
  • Zeytinburnu Belediyesi 26 Personel Alımı
  • Mehmet Akif Üniversitesi 21 Personel Alıyor
  • Tarsus Üniversitesi 52 Personel Alımı
  • Bülent Ecevit Üniversitesi 60 Personel Alımı
  • Atatürk Üniversitesi Hastanesine 121 Personel Alınıyor
  • Esenler Belediyesi 15 Zabıta Memuru Alımı
  • AFAD 1749 Memur Alımı olmak üzere 8 kamu kurumuna sözleşmeli, kadrolu kamu personel alımı başvuruları bugün yayımlandı. İşte memur alımı başvuruları başvuru kılavuzları:

Esenler Belediyesi Kadrolu 15 Zabıta Memuru Alımı

Esenler Belediye Başkanlığı 15 zabıta memuru alımı ilanı yayımlandı. Esenler Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere zabıta alımları.

Adaylar başvurularını zabıta alımları için sadece şahsen yapmaları gerekiyor. Başvurular 10-14 Ocak 2021 tarihlerinde olacak.

Atatürk Üniversitesi Hastanesine 121 Personel Alınıyor

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Veteriner Fakültesi Dekanlığı ve Diş Hekimliği Fakültesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 personel alınacaktır. Personel alımına yazılı, sözlü sınav ve KPSS taban puan şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 3 Eczacı, 100 Hemşire, 2 Psikolog, 10 Sağlık Teknikeri ve 6 Röntgen Teknisyeni.

Atatürk Üniversitesi adaylar için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (19 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

Bülent Ecevit Üniversitesi 60 Personel Alımı

Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 60 personel alınacaktır. Personel alımına ikamet, yazılı, sözlü sınav şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 16 Büro Personeli, 14 Temizlik Görevlisi, 10 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli, 1 Şoför, 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 2 Sağlık Teknikeri. Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi adaylar için başvuru süresi: Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (19 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

Tarsus Üniversitesi 52 Personel Alımı

Tarsus Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 52 personel alınacaktır. Personel alımına ikamet, yazılı, sözlü sınav şartı olmayıp KPSS 65 puan şartı bulunmaktadır.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 1 Avukat, 19 Büro Personeli, 1 Mühendis, 1 Mimar, 5 Tekniker, 5 Teknisyen ve 20 Temizlik Görevlisi. Tarsus Üniversitesi adaylar için başvuru ne zaman yapılacak: Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (19 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

Mehmet Akif Üniversitesi 21 Personel Alıyor

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız 21 personel alınacaktır. Personel alımına ikamet şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 2 Büro Personeli, 3 Teknisyen, 12 temizlik Personeli ve 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi adaylar için başvuru süresi: Adaylar başvurularını ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (19 Kasım 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır.

AFAD 1749 Memur Alımı

AFAD bünyesinde en az lise mezunu olmak üzere bin 749 kadroya başvurular alınmana başladı. AFAD iş başvurusu süreci ve başvuru ekranı bu yazımızda.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD personel alımı başladı. 1749 kadroya sözleşmeli Avukat, Büro Personeli, Mühendis, Sosyal Çalışmacı, Veteriner Hekim, Diğer Sağlık Personeli, Şoför, Hizmetli, Teknisyen, Koruma ve Güvenlik Personeli ile Arama ve Kurtarma Teknisyeni alımları için başvurular alınmaya başladı. AFAD 1749 memur alımı başvuruları 27 Kasım’a kadar sürecek.

Zeytinburnu Belediyesi 26 Personel Alımı

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 26 Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Zeytinburnu Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 23 Aralık 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

DOKAP Sözleşmeli 2 Personel Alımı

Sanayi Bakanlığı Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 uzman personel alınacaktır. Sanayi Bakanlığı personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 7 Aralık 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum