Kamuya 3. Derece Kadrolu Memur Personel Alımı Başladı (Naklen)

Kamuya 3. Derece Kadrolu Memur Personel Alımı Başladı (Naklen)

Kamu Kurumu bünyesinde 3. Derece kadroya güncel memur personel alımı başvuru ilanı ve başvurular bugün açıklandı. Sürece dair gerekli başvuru şartlarını ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Şırnak Üniversitesi tarafından güncel ve naklen KAMU PERSONEL ALIMI başvuru ilanı yayımlandı. “İÇ DENETÇİ ALIM İLANI” için başvurular bugün itibarıyla başladı. 3. Derece kadrolu memur alımı yapılacak. Kimler iç denetçi personel alımına başvuru yapabilir. Naklen iç denetçi alımı başvuru süreci ve gerekli şartlar şu şekildedir:

İç Denetçi alımı genel şartları nelerdir?

Şırnak Üniversitesi 3. derece 1 kadro için iç denetçi alımı yapılacak. Başvuru genel hususları şu şekildedir:

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Bir kamu kurumunda çalışmakta olup Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak, İç Denetçilik mesleğinin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak gerekiyor.

Şırnak Üniversitesi memur alımı başvuru belgeleri

Nüfus Kimlik Fotokopisi, özgeçmiş mezuniyet belgesi ve Transkript belgesinin aslı veya Onaylı sureti, erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti, Fotoğraf, Kurumundan onaylı veya e-Devlet üzerinden alınmış hizmet belgesi (HİTAP), Adli sicil belgesi, Yabancı dil belgesi istenmektedir.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Şırnak Üniversitesi memur alımı için adaylar başvurularını 25 Mayıs ile 8 Haziran 2022 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yolu ile yapılabilecektir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/rnak-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.