Kamuya 4 Bin 775 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımları Ağustos Ayı Başvuru Kılavuzu

Kamuya 4 Bin 775 TL Maaşla Kadrolu Memur Alımları Ağustos Ayı Başvuru Kılavuzu

Kamu kurumlarına kadrolu memur alımları kapsamında 4 bin 775 TL maaşla Ağustos ayı yeni başvuru ilanı yayımlandı. Kadrolu memur alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu haberimizde.

Ağustos ayı başvuruları kapsamında Altunhisar Belediyesine ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı yayımlandı.  Altunhisar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere KADROLU MUHASEBECİ ALIMI yapılacak. İşte başvuru süreci ve tüm detaylar.

KONTENJAN

1 Muhasebeci alımı GİH sınıfı 9. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Maliye, Muhasebe, İktisat, Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi veya Muhasebe Bilgi Sistemleri programlarının herhangi birinden mezun olmak gerekiyor. Kadın/Erkek adayların başvuru yapabileceği başvuru için KPSSP3 puan türünden en az 70 puan alması gerekiyor.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlan edilen memur kadrosuna atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Diğer hususlara aşağıdaki kılavuzdan ayrıca erişebilirsiniz.

BAŞVURU YERİ, TARİHİ, ŞEKLİ VE SÜRESİ

Adaylar sözlü sınava katılabilmek için başvuru esnasında istenilen belgeler ile 23 Ağustos 2021 tarihinden 27 Ağustos 2021 tarihine saat 17.00’ye kadar müracaatlarını yapabileceklerdir. Adaylar başvuru belgelerini elektronik ortamda, Belediye internet adresine online olarak, şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılabilecektir.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum