Kamuya 4 Bin 880 TL Maaşla Kasım Ayı Memur Alımı Açıklandı

Kamuya 4 Bin 880 TL Maaşla Kasım Ayı Memur Alımı Açıklandı

Kamuya yeni memur alımı için başvurular Kasım’da alınacak. Ortalama 4 bin 880 TL ile yeni kamu personeli alımı başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu Genel İdari hizmetler Sınıfı GİH olmak üzere 9. derece kadroya muhasebeci alımı için başvurular Kasım ayında başlıyor. Kamu personeli memur alımı için başlangıç maaşı NET 4 bin 888 olacak. Adıyaman ili iş ilanları kapsamında Samsat Belediye Başkanlığınca 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi KADROLU muhasebeci alımı detayları Kasım ayı için açıklandı.

memur-alimlari-kamu.jpg

Belediye personel alımı Kasım ayı başvurusu nasıl olacak?

Adıyaman ili Samsat Belediyesi tarafından kadrolu muhasebeci alımı başvuru sonrası sözlü ve uygulamalı sınavla gerçekleştirilecek. Adaylar KPSS puanlarına göre sıralanarak, en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere atamlar gerçekleştirilecek. 5 katı aday sözlü ve uygulamalı sınava alınacak.

Belediye memur alımı 2021 Kasım kontenjan ve ücret detayı

Samsat Belediyesi’ne yapılacak Muhasebeci alımı Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 9. Derece bir kadro için olacak. NET olarak 4 bin 888 TL maaş alacak muhasebeci kadrosu için bekar maaşıdır. Evli ve eşi çalışmayan için 408 TL daha ek artış olacaktır. Ayrıca çocuk ücreti de her bir çocuk için en düşük 89 TL’dir.

Memur alımı 2021 Kasım ayı başvuru şartları nelerdir?

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’da yer alan genel şartlara haiz olunması ve diğer özel şartları taşıması gerekiyor:

  • Adayların başvuru için Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Muhasebe veya Maliye programlarının birinden mezunu olması,
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması,
  • Kadın ve Erkek adayların başvuru yapabileceği muhasebeci alımı için KPSSP3 puan türünden en az 75 puan alınması gerekiyor.

Samsat Belediyesi memur alımı başvuru süreci (Kasım 2021)

Başvurular gerekli başvuru belgeleri ile birlikte 1-3 Kasım 2021 tarihleri arasında mesai bitimine kadar Samsat Belediyesi’ne yapılması gerekiyor. Başvurular internetten, şahsen veya posta ile yapılabilir. İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum