Kamuya 4 Unvanda Kadrolu Memur Alımı İnternet Başvuruları Alınacak

Kamuya 4 Unvanda Kadrolu Memur Alımı İnternet Başvuruları Alınacak

Kamu kurumuna kadrolu memur alımları yapılacak. Dört farklı unvanda kadrolu kamu personeli memur alımlarına başvuru şartları ve tüm detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz.

Kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu statüde memur alımları kapsamında İstanbul İli iş ilanları kapsamında Beykoz Belediyesi için memur alımları yapılacak. 4 unvanda kadrolu memur alımı internet başvuruları alınacak. Başvurular veznedar, düz memur, VHKİ ve Bilgisayar İşletmeni kadroları için olacak.

Memur Alımı Kontenjanları

2 Veznedar alımı, 3 Memur alımı, 8 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı 5 Bilgisayar İşletmeni alımı olmak üzere 18 kadroya memur alımları yapılacak.

Hangi Mezuniyetlerden Personel Alımı Yapılacak?

Veznedar alımı için Borsa ve Finans, Para ve Sermaye Yönetimi, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası, Finans, Finans ve Muhasebe, Emtia Borsası, Sermaye Piyasası ve Borsa, Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun olmak,

Memur alımı için Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Toplumsal ve Siyasal Bilimler lisans programlarının birinden mezun olmak,

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni alımı için Herhangi bir lisans programından mezun olmak,

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi lisans programlarının birinden mezun olmak,

Bilgisayar İşletmeni alımı için Maliye, Muhasebe ve Maliye, Maliye-Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Çalışma Ekonomisi lisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

 Bilgisayar İşletmeni alımı için Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Ekonometri lisans programlarının birinden mezun olmak şartları var.

VHKİ, Bilgisayar İşletmeni alımları için MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak gerekiyor.

Tüm branşlar için KPSS’den lisans ve önlisans alanlarında en az 65 şartı var.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvurularını 5 ile 9 Nisan 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvurular şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Ayrıca Belediye internet sitesinden veya e mail ile de başvurular alınıyor.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.