Kamuya 4 Unvanda Yüksek Maaşla Güncel Memur Alımı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Kamuya 4 Unvanda Yüksek Maaşla Güncel Memur Alımı! KPSS Şartsız Başvuru Ekranı

Kamu kurumu bünyesinde yüksek maaşlarla olmak üzere kamu personel alımı yapılıyor. Güncel kamu memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Ankara Üniversitesi tarafından güncel kamu personel alımı başvuruları alınıyor. Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan da adayların başvuru yapabileceği memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Memur alımı KPSS şartsız başvuru

Başvuru için KPSS zorunluluğu bulunmuyor. KPSS puanı veya belgesi ibraz etmeyen tüm adaylar değerlendirme aşamasında en az 70 olarak baz alınacaklardır.

Sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı ve maaş bilgileri

Ağ Yöneticisi, Güvenlik Uzmanı, Ağ Uzmanı, Sistem Uzmanı alımı olmak üzere 4 farklı unvanda sözleşmeli 4/B bilişim personel alımı için süreç tamamlanacak. İşte maaşlara dair detaylar.

Ağ Yöneticisi alımı kadrosu için 3 katı ücret ödenecektir.

Güvenlik Uzmanı alımı kadrosu için 2 katı ücret ödenecektir.

Ağ Uzmanı alımı kadrosu için 2 katı ücret ödenecektir.

Sistem Uzmanı alımı kadrosu için 2 katı ücret ödenecektir. Sözleşmeli bilişim personel alımlarında 1 kat maaş 16.277 TL’dir. Bu personel alımı ilanında 2 ve 3 kat maaşlar yer almaktadır.

Kamu personel alımı mezuniyet şartları

Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak şartı var.

Ankara Üniversitesi memur alımı başvuru tarihleri

Ankara Üniversitesi memur alımları için başvurular 28 Kasım 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecek. Başvurular online olacak. İşte tüm detayların yer aldığı kılavuz ile başvuru yapabileceğiniz başvuru ekranı:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ankara-universitesi-personel-alimi.20221114175910.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum