Kamuya 438 Yeni Personel Alımı Açıklandı! Başvuru Kontenjanları

Kamuya 438 Yeni Personel Alımı Açıklandı! Başvuru Kontenjanları

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel alımları açıklandı. İşte başvuru ilanları, tüm şartlar ve kontenjanlar. İşte ilanlar.

Kamuya YENİ ve GÜNCEL memur alımı, işçi alımı, personel alımı başvuru ilanları yayımlandı. Toplam 438 yeni kamu personel alımı başvuru detayları ve sürecini bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte tüm detaylar:

Kamu personel alımı başvuru kontenjan dağılımı

 • Muğla Büyükşehir Belediyesi 81 personel alımı,
 • Antalya Büyükşehir Belediyesi 45 personel alımı,                                    
 • Diyanet İşleri Başkanlığı 16 memur alımı,
 • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 25 memur alımı,
 • Diyanet 30 İlçe müftüsü alımı,
 • Maliye Bakanlığı 130 kamu personel alımı,
 • Müftülüklere 20 temizlik görevlisi alımı,
 • Gazi Üniversitesi En Az Lise 200 sözleşmeli personel alımı,
 • DHMİ 5 personel alımı,
 • Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli 12 personel alımı
 • Sosyal Güvenlik Kurumu 4 personel alımı olmak üzere 438 güncel ve yeni kamu personel alımı açıklandı. İşte unvanlar ve kurumlar bazında tüm detaylar:

Muğla Büyükşehir Belediyesi 81 Personel Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 81 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

Muğla Büyükşehir personel alımı unvan ve sayı dağılımı: 1 Çevre Sağlığı Sağlık Teknikeri, 1 Harita ve Kadastro Teknikeri, 1 Makine Teknikeri, 2 Buldozer Operatörü, 2 Ekskavatör Operatörü, 53 Beden İşçisi, 2 Tır-Çekici Şoförü, 1 Kamyon Şoförü, 1 Gıda Mühendisi, 1 Veteriner Hekim, 2 Ekskavatör Operatörü ve 14 Şoför

Muğla Büyükşehir personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 22 – 25 – 26 - 27 Ekim 2021 tarihlerine kadar yapacaklardır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 45 Personel Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 45 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı bulunmamaktadır.

Antalya Büyükşehir personel alımı sayı ve unvanları: 15 Büro Personeli (Yurt Görevlisi) ve 30 Temizlik Görevlisi. Antalya Büyükşehir personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 27 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Diyanet İşleri Başkanlığı 16 Memur Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı “DİB” Taşra Teşkilatında münhal bulunan; 16 adet il müftü yardımcısı kadrolarına yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre kurum içi naklen atama yapacak. Sadece kadın adaylar başvuru yapacak.

Diyanet İşleri Başkanlığı DİB naklen il müftü yardımcısı alımı için müracaatlar, başvuru şartlarını taşıyan adayların bizzat kendileri tarafından 01 Kasım 2021 - 15 Kasım 2021 tarihleri arasında DİBBYS Programı üzerinden internetten yapılabilecektir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 25 memur alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere yerleştirme yapılacaktır. Adaylar, KPSS 2021/7 tercih süreci başladı. İşte ÇSB 25 kamu personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar.

Adaylar tercihlerini, 21 - 26 Ekim 2021 tarihleri arasında ÖSYM’nin aday işlemleri sistemi ais internet adresinden yapabileceklerdir. Tercih işlemleri, 26 Ekim 2021 tarihinde saat 23.59'da sona erecektir.

Kadrolu 30 İlçe Müftüsü Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığı Taşra Teşkilatında münhal bulunan ilçe müftüsü kadrolarına yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre kurum içi naklen atama yapılacaktır. Genel İdare Hizmetleri 30 İlçe Müftüsü alımı yapılacak.

Müracaatlar, başvuru şartlarını taşıyan adayların bizzat kendileri tarafından 1 Kasım ile 15 Kasım 2021 tarihleri arasında DİBBYS Programı üzerinden yapılacaktır.

Müftülüklere 20 Temizlik Görevlisi Alımı

Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı ilçe müftülükleri bünyesinde istihdam edilmek üzere sınavsız liste yöntemi ile 20 Çevre Temizlik personeli alınacaktır. İlçe Müftülükleri personel alımı için başvuru ne zaman: Adaylar başvurularını 24 Ekim 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Maliye Bakanlığı 130 Kamu Personel Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından 130 yeni kadroya başvurular 21 Ekim 2021 Perşembe günü itibarıyla başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı 130 yeni iç denetçi adayı alacak. İç Denetçi Sertifika Eğitimine katılacak adaylarda aranan şartlar ve tüm detaylar şu şekildedir:

Adaylar ön başvurularını 21 Ekim-03 Kasım 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta yoluyla yapabileceklerdir. Başvurulara dair tüm detayları aşağıdaki başvuru kılavuzundan ayrıca incelemenizde fayda var.

Gazi Üniversitesi En Az Lise 200 Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 200 sözleşmeli personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı bulunmamaktadır.

Gazi Üniversitesi personel alımı unvan ve sayı dağılımı: 95 Hemşire, 5 Biyolog, 7 Laborant, 13 Sağlık Teknikeri, 65 Hasta Bakıcı, 15 Temizlik Personeli. Gazi Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 4 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

DHMİ 5 Personel Alımı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur. DHMİ personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 25 Ekim – 7 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli 12 Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında KPSS ve ikamet şartı yoktur. Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 Kıdemli Ağ Yöneticisi, 7 Yazılım Geliştirici, 3 Sistem Uzmanı, 1 Güvenlik Uzmanı. Dışişleri Bakanlığı personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 5 – 19 Kasım 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Sosyal Güvenlik Kurumu 4 Personel Alımı

Sosyal Güvenlik Kurumu “SGK” kayıtlı kadın istihdamının desteklenmesi projesi (Women-Up) kapsamında personel alımı yapılacak. SGK yeni personel alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Adaylar başvurularını aşağıdaki kılavuzda belirtilen şekilde yapacaklardır. Başvurular 12 Kasım 2021’e kadar devam edecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum