Kamuya 6 Unvanda Kadrolu 188 Memur Alımı Bugünkü Resmi Gazetede

Kamuya 6 Unvanda Kadrolu 188 Memur Alımı Bugünkü Resmi Gazetede

Zabıta, İtfaiye Eri, Memur, tahsildar, sosyal çalışması, sosyal hizmetler uzmanı alımları için başvuru ilanları bugünkü resmi gazetede yayımlandı. Detaylar ve başvuru detaylarına dair tüm bilgiler bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına kadrolu statülerde memur alımları kapsamında başvuru ilanları bugünkü resmi gazetede yayımlandı. Kamuya 6 unvanda kadrolu 188 memur alımı için başvuru kılavuzlarını yayımladı. Detaylara aşağıdaki paragraflarda yer alan mavi linklere tıklayarak ayrı ayrı erişim sağlayabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi 171 Memur Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesine kadrolu 171 zabıta memuru alımları ile itfaiye eri alımları yapılacak. En az lise mezunları olmak üzere, önlisans ve lisans mezunları için başvuru kontenjanları bulunuyor. Adaylar başvurularını 25 ile 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapacaktır. KPSS’den 50 ve 60 puan şartları bulunuyor.

Karabük İli Safranbolu Belediye si 8 Memur Alımı

Yerel Yönetimler sayfasından yayınlanan Mart ayı personel alımları kapsamında Karabük İli Safranbolu Belediyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda 8 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alınacağı açıklanmıştır. Adaylar başvurularını 26 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında saat 17.00’ye kadar şahsen yapacaklardır. KPSS'den en az 60 isteniyor.

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesi 1 Memur Alımı

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediyesinde istihdam edilmek üzere daimi kadroda memur alımı yapılacaktır. Adaylar başvurularını 24 – 28 Mayıs 2021 tarihleri arasında tarihi mesai saati bitimine kadar yapabileceklerdir. KPSS'den en az 70 isteniyor.

Kırklareli İli Lüleburgaz Belediyesi 8 Memur Alımı

Lüleburgaz Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere dört farklı unvanda memur alım ilanı yayımlandı. Kamuya kadrolu statüde memur alımlarına dair detayları, başvuru şartlarını ve tüm süreci haberimizde hazırladık. Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 3 – 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında müracaatlarını yapabileceklerdir.

Başvurular e-posta adresine, şahsen veya posta ile yapılabilecektir. Düz memur, tahsildar, sosyal çalışması, sosyal hizmetler uzmanı alımları için KPSS'den 65 isteniyor.

Kamuya 6 unvanda kadrolu 188 memur alımı başvuruları ve diğer tüm ilanlara dair bilgileri İş İlanları Kariyer internet sitemizde en güncel haliyle bulabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum