Kamuya 6 ve 8. Derece Kadrolu Açıktan Zabıta Memuru Alımı Başladı

Kamuya 6 ve 8. Derece Kadrolu Açıktan Zabıta Memuru Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde 6. ve 8. derece kadrolara memur alımı başvuruları başladı. Kadrolu açıktan zabıta memuru alımına dair tüm detayları ve süreci bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kadıköy Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alımı başvurusu başladı. Kamu kurumuna açıktan atama yoluyla zabıta memuru alınacaktır. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı yazımız.

Kadrolu memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, KPSS'den 70 ve üzeri puan almak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, İngilizce YDS’de en az (C) düzeyinde puan almış olmak gerekiyor.

Kadıköy Belediyesi memur alımı mezuniyetler

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 8. derece kadrolara olacak. Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, Kadın olmak,

4 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 8. derece kadrolara olacak. Herhangi bir Önlisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek olmak,

2 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 6. derece kadrolara olacak. Herhangi bir Lisans programından mezun olmak, İngilizce YDS’de En Az (C) düzeyinde puan almış olmak, Kadın olmak,

4 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 6. derece kadrolara olacak. Herhangi bir Lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Kadıköy Belediyesi kadrolu memur alımı için başvurular 23 Ocak ile 26 Ocak 2023 tarihleri arasında yapabileceklerdir. Başvuru iş ve işlemlerine dair süreç şahsen yapılacaktır. Başvurular sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümünü yapmak üzere Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul adresindeki İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne yapılacak. İşte gerekli başvuruların yer aldığı kılavuz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/kadikoy.20221213084409.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.