Kamuya 7 8 9. Derecelerde Kadrolu Memur Alımı Online Başvuruları! İkamet Şartsız

Kamuya 7 8 9. Derecelerde Kadrolu Memur Alımı Online Başvuruları! İkamet Şartsız

Kamu kurumu bünyesinde 7, 8 ve 9. derece olmak üzere güncel memur alımı online başvuruları alınıyor. Kimler Türk Patent memur alımlarına başvuru yapabilir. İşte gerekli başvurular ve tüm detaylar.

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu yeni memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Türk Patent ve Marka Kurumuna 14 Sınai Mülkiyet Uzman Yardımcısı alımı yapılıyor. Farklı branşlardan olmak üzere güncel personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu memur alımı genel şartları

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartları taşımak, KPSS’den branşlara göre 70 veya 80 puanı almak, 35 yaşını doldurmamış olmak şartları var.

Türk Patent personel alımı kontenjanlar ve mezuniyetler

Başvuru için mühendislik, fen, fen edebiyat, eczacılık, güzel sanatlar fakülteleri veya fakültelerin tasarım bölümlerinden adaylar başvurabilir. İşte kontenjanlar:

3 Eczacılık branşındaki atama 9. Derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla, 2 Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım branşındaki atama 8. derece kadro için olacak. KPSS 70 puanla, 2 Kimya branşındaki atama 9. derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla, 1 Kimya Mühendisliği branşındaki atama 9. derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla,

1 Makine Mühendisliği branşındaki atama 9. derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla, 3 Metalurji ve Malzeme Mühendisliği branşındaki atama 9. derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla, 1 Tekstil Mühendisliği branşındaki atama 7. derece kadro için olacak. KPSS 80 puanla, 1 Havacılık ve Uzay Mühendisliği, Uçak Mühendisliği, Uzay Mühendisliği branşındaki atama 9. derece KPSS 80 puanla başvuru yapılabilecek.

Kadrolu memur alımı başvuru süreci

Türk Patent ve Marka Kurumu “TÜRKPATENT” memur alımı için başvurular 6 Aralık 2022 tarihine kadar yapılabilir. Başvurular online olacak. Aşağıdaki ekran üzerinden gerekli formu doldurarak iş ve işlemler tamamlanabilir.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/turk-patent-personel-alimi.pdf

Türk Patent başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum