Kamuya 7.818 Askeri Personel Alımı Online Başvuru! İlköğretim Lise MYO Lisans

Kamuya 7.818 Askeri Personel Alımı Online Başvuru! İlköğretim Lise MYO Lisans

TSK ve Jandarma için yeni askeri personel alımı online başvuruları alınıyor. En az ilköğretim mezunları olmak üzere başvurular devam ediyor. Kimler Jandarma ve MSB bünyesinde TSK askeri personel alımın başvurabilir?

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin ile Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden ONLINE olarak ASKERİ PERSONEL alımları 7 BİN 818 kadro için alınıyor. Kimler Kuvvet Komutanlıkları, Milli Savunma Üniversitesi, Jandarma Genel Komutanlığı için uzman erbaş alımlarına, subay alımlarına başvurabilir? İşte kontenjanlar ve diğer hususların yer aldığı haberimiz.

7 bin 818 askeri personel alımı kontenjanları

Jandarma Genel Komutanlığı için uzman erbaş alımları, Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde tüm kuvvet komutanlıkları ile Milli Savunma Üniversitesi için de subay alımları yapılıyor. Jandarma için 7 bin 500 uzman erbaş alımı ile TSK 318 subay alımı için başvuru tüm detayları şu şekildedir:

KKK - DKK - HKK - MSÜ personel alımı 318 subay alımı yapıyor

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı için 318 askeri personel alımı yapılıyor. KKK için 57 Öğretmen ve Mühendis Subay, DKK için 31 Öğretmen ve Mühendis Subay, HKK için 19 Öğretmen ve Mühendis Subay, TSK dış kaynaktan 114 Pratisyen Tabip, 20 Diş Tabibi(Pratisyen), 4 Beden Eğitimi (Atletizm), 8 Beden Eğitimi (Atış), 4 Beden Eğitimi (Kick Boks), 30 Pratisyen Tabip, 2 Diş Tabibi(Pratisyen), 2 Beden Eğitimi (Atletizm), 4 Beden Eğitimi (Atış), 2 Beden Eğitimi (Kick Boks), 13 Pratisyen Tabip, 2 Beden Eğitimi (Atletizm), 4 Beden Eğitimi (Atış), 2 Beden Eğitimi (Kick Boks) kadro için başvuru alıyor. Hemen aşağıdaki bağlantıdan tüm detayları bulabilirsiniz.

Jandarma 7 bin 500 uzman erbaş alımı yapıyor

Jandarma Genel Komutanlığı için yeni 7.500 uzman erbaş alımı online başvuruları alıyor. En az ilköğretim “ortaokul” mezunları için de başvuru olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilir.

Uzman erbaşlık kontenjanları: 6.605 jandarma, 11 at bakıcısı, 14 bot serdümeni, 250 sıhhiyeci, 200 muhabere, 10 havacılık, 400 lojistik ve 10 bando olmak üzere 7.500 uzman erbaş alımı devam ediyor. İlköğretim mezunları mesleki nitelikli branşlar için başvuru yapabilecek. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar ise KPSS 50 puanla başvuru yapabilir. Hemen aşağıdaki başvuru haberimizden tüm detayları bulabilirsiniz.

İŞ İLANLARI KARİYER Sosyal Medya Hesaplarımız

INSTAGRAM Hesabımız.

FACEBOOK Hesabımız.

TWITTER Hesabımız.

IPHONE Uygulamamız.

ANDROID Uygulamamız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum