Kamuya 8 - 11 Derece Kadrolu Yeni Memur Alımı Başvuruları Alınacak

Kamuya 8 - 11 Derece Kadrolu Yeni Memur Alımı Başvuruları Alınacak

Kamu kurumu bünyesinde yeni kadrolara başvuru ilanı yayımlandı. 8 ve 11 derece kadrolu memur alımı başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte başvurular ve tüm şartlar.

Kamu personel alımı başvuruları kapsamında İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu yazımızda 8 ve 11 derece yeni memur alımına yer verdik. Yalova İli Altınova Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere zabıta memuru ve mühendis alımı açıklandı. İşte sürece dair tüm detaylar ve başvurular.

Altınova Belediyesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bunlar; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak ve görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetleri

2 Mühendis alımı T.H sınıfı 8. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak,  En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adaylar başvurabilir. KPSSP3 puan türünden en az 65 puan,

1 Zabıta Memuru alımı G.İ.H sınıfı 11. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İktisat, Politika ve Ekonomi, Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak, En az A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP3 puan türünden en az 70 puan,

1 Zabıta Memuru alımı G.İ.H sınıfı 11. derece kadrolara olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin Kamu Yönetimi, Politika ve Ekonomi, Ekonometri bölümlerinin birinden mezun olmak, En az A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, gerekiyor. Kadın adaylar başvurabilir. KPSSP3 puan türünden en az 70 puan gerekiyor.

Zabıta alımı özel şartları nelerdir?

Başvuru için erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmamak,

Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için; Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, En az (B) veya (A2) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru süreci

Altınova Belediyesi memur alımı için başvurular gerekli belgelerle birlikte 1 - 3 Ağustos 2022 tarihleri arasında olacaktır. Başvurulara dair gerekli iş ve işlemlerinin tümünü ve diğer detayları hemen bu kılavuzdan inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/yalova-altinova-belediyesi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.