Kamuya 81 Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı İnternet Başvuruları 2 Nisan Son

Kamuya 81 Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı İnternet Başvuruları 2 Nisan Son

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli statüde yeni koruma ve güvenlik görevlisi alımları kapsamında başvurular 81 kadro için 2 Nisan'da sona eriyor. Kamu personeli sözleşmeli memur alımı başvuru şartları bu haberimizde yer alıyor.

Bakanlık bünyesinde kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği kadrolar için "koruma ve güvenlik görevlisi" alımları için süreç tamamlanıyor. Koruma ve güvenlik personeli alımı için başvuru şartlarını ve tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz. Koruma ve Güvenlik Personeli Alımı başvurularına dair tüm bilgiler ve detaylar:

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü VGM 2021 yılı sözleşmeli memur alımı kapsamında 81 koruma ve güvenlik görevlisi alımı başvuru süreci şu şekildedir:

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını VGM’nin internet adresi üzerinden direkt online olarak yapabileceklerdir. Başvurular için haberimizin en altında yer alan “Başvuru Ekranı” bağlantısını kullanarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kontenjanlar

İstanbul Vakıflar 1. Bölge Müdürlüğü için erkek adaylara 56, kadın adaylara 25 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı kontenjanı verildi.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Adayları genel şartlar itibarıyla 657 DMK’da yer alan genel hususları taşıması gerekiyor. Özel şartlar itibarıyla KPSS’den lisans ve önlisans mezunları için en az 70 puan şartı var.

Yaş Şartı: 1 Ocak 2021 tarihi itibarıyla 30 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor.

Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı Şartı: Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor.

Boy ve Kilo Şartı: Erkeklerde 175 cm, kadınlarda 165 cm’den kısa boylu olmamak, Boy uzunluğunun santimetre cinsinden son iki rakamı ile kilosu arasındaki fark 20’den fazla veya az olmamak gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum