Kamuya 9 -11. Derece Kadrolu Zabıta Memuru-İtfaiye Eri Alımı Başladı

Kamuya 9 -11. Derece Kadrolu Zabıta Memuru-İtfaiye Eri Alımı Başladı

Kamu personel alımı başvuruları kapsamında kadrolu zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı yapılacak. Sürece dair tüm detayları ve başvuruları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tefenni Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur alımı ilanı yayımlandı. Belediye bünyesinde kadrolu 9 ve 11. derecelere zabıta memuru alımı ile itfaiye eri alımı yapılacak. Sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Tefenni Belediyesi memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartlara haiz olmak, Türk vatandaşı olmak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahrum olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak,

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekan, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları, en az (B) veya (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS’den en az 55 puan almak gerekiyor.

Zabıta ve itfaiyeci alımı başvuru mezuniyetler

2 Zabıta Memuru alımı    GİH sınıfı 9. derece kadrolara olacak. 1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak. 2 İtfaiye Eri alımı GİH sınıfı 11. derece kadrolara olacak.

2 zabıta memuru alımı için İşletme, İktisat veya Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak. En az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

1 zabıta memuru alımı için Ormancılık ve orman ürünleri, Emlak Yönetimi veya Bankacılık ve Sigortacılık önlisans programından mezun olmak En az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak,

2 itfaiye eri alımı için Ormancılık ve orman ürünleri, Emlak Yönetimi veya Bankacılık ve Sigortacılık önlisans programından mezun olmak En az (C)sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 30 Ocak - 3 Şubat 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar “Tefenni Belediye Başkanlığı (Yokuş Mah. Burdur Cad. No: 2 Tefenni / Burdur)  Yazı İşleri Müdürlüğüne” yapılacak. İtfaiye eri ve zabıta memuru kadrolarına başvurular şahsen yapılacak olup adaylar yukarıda belirtilen tarihlerde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Tefenni Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne istenilen belgelerle birlikte şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tefenni.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum