Kamuya 9.150 TL Net Maaşla Güncel Kadrolu Memur Alımı Açıklandı

Kamuya 9.150 TL Net Maaşla Güncel Kadrolu Memur Alımı Açıklandı

Kamu kurumu bünyesinde 9.150 net maaşla olmak üzere güncel kadrolu memur personel alımı açıklandı. Kadrolu memur atama başvuru süreci, maaş detaylar ve tüm süreci bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Sinop İli iş ilanları bünyesinde Dikmen Belediyesi için ilk defa atanmak üzere memur personel alımı açıklandı. Kadrolu olmak üzere NET 9.150 TL maaşla yeni ve güncel başvuru ilanı yayımlandı. Sürece dair tüm detayları, başvuru şartlarını ve gerekli bilgileri bu haberimizde İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık.

Kamu personel alımı başvuru mezuniyetler

Muhasebeci alımı GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak. Başvuru için Muhasebe ve Denetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Erkek/Kadın adayların başvuru yapabileceği ilan için KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almak gerekiyor.

Memur alımı başvuru genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda;

Türk vatandaşı olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanunundaki hususlara haiz olmak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir.

Muhasebeci maaşları ne kadardır?

Güncel 10. Derece muhasebeci maaşı 6 bin 535 TL’dir. Temmuz 2022 itibarıyla maaşlara ortalama % 40 daha zam eklenecektir. Bu bekar memur maaşıdır. Ocak 2022 maaşına göre 535 TL evli ve eşi çalışmayan için ek ücret, 1 çocuk için 117 TL ek ücret ile sendika ödeneği üç ayda bir 498 TL’dir. Temmuz 2022 itibarıyla bu ücretler de artacaktır.

Dikmen Belediyesi memur alımı başvuru süreci

Dikmen Belediyesi memur alımı için başvurular 3 Ağustos 2022 tarihine kadar yapılabilir. Başvurular 3 Ağustos ile 5 Ağustos 2022 tarihleri arasında olacak. Başvurular posta ile, şahsen veya internetten e-posta ile yapılabilecektir. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/dikmen-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum