Kamuya 9.400 TL Net Maaşla 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Başladı

Kamuya 9.400 TL Net Maaşla 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Başladı

Kamuya en az 9 bin 400 TL net maaşla olmak üzere 8. Derece kadrolu memur atama başvuru süreci başladı. Temmuz 2022 zammıyla birlikte en az ortalama % 40 civarı artış daha olacaktır. İşte detaylar.

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 60 puan şartı ile adaylar başvuru yapabiliyor. Süreç bugün başladı. TH sınıfı 8. derece kadro için yapılacak atamada memur maaşı net olarak Ocak 2022’ye göre 9 bin 400 TL’dir. Güncel zam Temmuz ayında ortalama % 40 daha olacaktır. Bu kapsamda Çorum Osmancık Belediyesi memur atama süreci ve tüm detaylar şu şekildedir:

Osmancık Belediyesinin 22.06.2022 tarih ve 1449 sayılı yazısına istinaden ilk defa memur alım ilanı iptal edilmiştir.

Hangi bölüm mezunları başvuru yapabilir.

Osmancık Belediyesi için Şehir Plancısı alımı Teknik Hizmetler T.H sınıfı için olacak. 8. Derece kadrolu emmur alımına kadın erkek adaylar, Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans mezunları, en az B ehliyetli adaylar KPSS 60 şartı ile başvurabilir.

Osmancık Belediyesi memur alımı başvuru genel şartları

Başvuru için adayların 657 sayılı DMK’daki şartları taşıması şartı var. Öte yandan başvuru için T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak ile daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak şartları da yer almaktadır.

Kamu memur alımı başvuru süreci

9.400 TL net maaşla Çorum ili Osmancık Belediyesi memur alımı için başvuruları 20-22 Haziran 2022 tarihlerinde olacak. Başvurular online olarak e-mail adresine, posta adresine veya dileyen adaylar şahsen de başvuru yapabileceklerdir. İşte başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/osmancik-belediye-baskanligi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.