Kamuya 9. Derece Kadrolu Yeni Zabıta Memuru Alımı Açıklandı

Kamuya 9. Derece Kadrolu Yeni Zabıta Memuru Alımı Açıklandı

İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Veterinerlik, İşletme, İktisat ve Kamu Yönetimi bölümü mezunları başvurabileceğiz zabıta memuru alımı başvuruları açıklandı. İşte süreç ve tüm güncel başvuru ilanı.

Nizip Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alım ilanı yayımladı. Belediye personeli kadrolu zabıta alımlarına kimler başvurabilir? Zabıta olmak için şartlar nelerdir? 9. derece kadrolu zabıta memuru alımı başvuru şartları ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

Zabıta alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’sinci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinde belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.

Türk Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlarından mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekiyor.

Kamu personel alımı kontenjanlar ve mezuniyetler

3 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Lisans programından mezun olmak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 75 puan,

2 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Üniversitelerin Mimarlık Lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 75 puan,

1 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Üniversitelerin Veterinerlik Lisans programından mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 75 puan,

2 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. Derece kadrolara olacak. Üniversitelerin İşletme, İktisat ve Kamu Yönetimi Lisans programlarının birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, en az 75 puan almak gerekiyor.

Zabıta alımları özel şartları nelerdir?

Boy itibarıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg’dan fazla fark olmamak, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.

Nizip Belediyesi memur alımı süreci

Nizip Belediyesi zabıta memuru alımı için başvurular 8 Ağustos 2022 tarihinden 12 Ağustos 2022 tarihi mesai bitimine kadar sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yaptırmak üzere Nizip Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Mimar Sinan Mah. Niğbolu Sokak No:20 27700 Nizip/GAZİANTEP adresine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlamaları gerekiyor. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/nizip-belediyesi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum