Kamuya B Ehliyetli En Az Lise Mezun Personel Alımları

Kamuya B Ehliyetli En Az Lise Mezun Personel Alımları

Kamu Kurumu tarafından yayımlanan ilanda belirtilen en az lise mezunu daimi kadroda kamu personeli alımı için başvuru işlemleri açıklandı.

22 Nisan 2021 tarihinde başvuru süreci başlayacak olan ilanda Tokat İli Çat Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 70 puanla düz memur alımı yapılacaktır.

Başvuru ne zaman başlıyor

Başvuru işlemleri 22 Nisan Perşembe günü başlayacak olup 26 Nisan Pazartesi günü sona erecektir.

Başvuru şekli ve yeri

Elektronik ortamda, Belediye www.tokatcat.bel.tr internet adresine, Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Çat Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. ( Merkez Mahallesi Haydaroğlu Sokak No:1 Çat Belediyesi)

Memur için aranan şartlar (1 personel)

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (Lise ve dengi okul) mezun olmak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel akıl hastalığı bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.