Kamuya B Ehliyetli Lise-Önlisans-Lisans Mezun 22 Zabıta Memuru Alımları

Kamuya B Ehliyetli Lise-Önlisans-Lisans Mezun 22 Zabıta Memuru Alımları

Kamu kurumu tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda daimi kadroda B Ehliyetli Lise-Önlisans-Lisans Mezun toplamda 22 Kamu Zabıtsa Memuru alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul İli Güngören Blediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda B Ehliyetli Lise-Önlisans-Lisans Mezun 22 Zabıta Memuru alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 26 – 29 Temmuz 2021 tarihleri arasında (29 Temmuz dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Güven Mahallesi Marmara Caddesi No:38 GÜNGÖREN/İSTANBUL adresindeki Güngören Belediye Başkanlığı) şahsen yapacaklardır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Kamu haklarından mahrum olmamak, Askerlikle ilişiği bulunmamak, Türk vatandaşı olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 2020 yılı KPSS sınavına girmiş olmak, Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (±) 10 kg.dan fazla fark olmamak, Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (3 personel)

Herhangi bir ortaöğretim kurumundan (lise veya dengi okul) mezun olmak ve KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (2 personel)

Önlisans düzeyinde eğitim veren programların Makine Teknikerliği bölümünden mezun olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (6 personel)

Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak ve KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (5 personel)

Herhangi bir Lisans programından mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (3 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ve İktisat Fakültesinin bölümlerinin birinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin; Makine Mühendisliği, bölümünden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin; Elektrik Mühendisliği, bölümünden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Zabıta Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin; Çevre Mühendisliği, bölümünden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum