Kamuya Düz Memur Evlendirme ve Ayniyat Memuru Alımı Yapılacak

Kamuya Düz Memur Evlendirme ve Ayniyat Memuru Alımı Yapılacak

En az B sınıfı sürücü belgesi olan adayların başvuru yapabileceği ikamet şartsız üç unvanda memur atama süreci ve tüm şartlar bu yazımızda.

Sivas ili iş ilanları bünyesinde düz devlet memuru alımı, evlendirme memuru alımı, ayniyat memuru alımı için detaylar belli oldu. İŞ İLANLARI KARİYER olarak İKAMET ŞARTSIZ memur atama başvuru sürecini, şartları ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık.

memur-alimi.jpg

Kamu iş ilanları 2022 başvuru (Genel Şartlar)

657 Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartlara haiz olmak, T.C. vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları var.

Koyulhisar Belediyesi memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

1 Memur alımı GİH 6. Derece kadrolara, 1 Evlendirme Memuru alımı GİH 6. Derece kadrolara, 1 Ayniyat Memuru alımı GİH 6. Derece kadrolara olacak. Tüm branşlar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve KPSSP3 en az 60 puan şartı bulunmaktadır.

Memur alımı için lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak,

Evlendirme Memuru alımı için lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak,

Ayniyat Memuru alımı için lisans düzeyinde eğitim veren İktisadi ve İdari Birimler fakültelerinin İşletme, Kamu Yönetimi, İktisat bölümlerinin birinden mezun olmak şartları bulunmaktadır.

Kamu personel atama başvuru tarihleri

Sivas ili Koyulhisar Belediyesi üç unvanda memur alımı başvuruları 12 - 14 Nisan tarihleri arasında olacak. Başvurular online, şahsen veya posta ile olacak. İşte başvurulara dair gerekli tüm detayların yer aldığı kılavuz:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/koyulhisar.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum