Kamuya Düz Memur ve Şoför Personel Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Kamuya Düz Memur ve Şoför Personel Alımı Online Başvuruları Alınıyor

Kamu kurumu bünyesinde düz devlet memuru alımı ile şoför personel alımı online başvuruları alınıyor. Sürece dair gerekli başvuruları, şartlar ve tüm bilgileri bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu “BDDK” yeni ve güncel kadrolara şoför personel alıı ile düz devlet memuru alımı yapıyor. Kamu personel memur ve şoför alımı başvuruları online bu haberimizde yer alan hususlar çerçevesinde yapılabilir. İŞ İLANLARI KARİYER olarak tüm gerekli bilgi ve süreci bu haberimizde hazırladık.

BDDK memur alımı başvuru şartları nelerdir?

Başvuru için adaylarda aranan şartlar şu şekildedir: T.C. vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasında kamu hizmetine atanmasına engel bir durumu bulunmamak, KPSS'den en az 70 almak gerekmektedir.

5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 8’inci maddesinin birinci fıkrasının (a), (b), (c) ve (d) bentlerinde yer verilen şartları taşımak, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 26’ncı maddesi hükmü kapsamında çalışması yasaklananlardan olmamak gerekmektedir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu memur alımı mezuniyetler

5 Şoför alımına Lise veya dengi okul mezunu,

5 Memur alımına Siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümlerden mezunlar başvurabilir.

Memur personel alımı başvuruları

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu açıktan memur alımı için süreç 24 Nisan’a kadar devam edecek. Adaylar iş ve işlemleri hemen aşağıdaki başvuru keranından yapabilir. İşte başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bddk-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.