Kamuya Ekim Ayında 34 Bin 258 Memur Alınacak

Kamuya Ekim Ayında 34 Bin 258 Memur Alınacak

Ekim 2017 ayında yayınlanan iş ilanları ‘na göre 34.258 Kamu Personeli Alımı yapılacak. İlköğretim, Lise, Ön lisans ve Lisans düzeyinden alım yapan kamu kurumları..

Kamu kurum ve kuruluşları birçok farklı pozisyon için Ekim 2017 kamu personel alım ilanları yayınlamaya başladı. Her gün birçok iş ilanları ‘nn yayınlandığı memur alımları konusunda şartları uyan adaylar, puanlarının yettiğince başvuruları takip etmeye çalışacak.

DSİ 518 kamu personeli alacak:  Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 8 Ekim tarihinde başvuruları sona erecek ilanda 2 lise mezunu Büro Personeli, 35 ön lisans mezunu Büro Personeli Tekniker ve çeşitli unvanlarda 481 lisans mezunu personel istihdam edilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 80 Kamu Personel Alımı yapıyor. İş Müfettişi Yardımcısı alımı başvuruları 18 Ekim tarihinde sona erecektir.

TUBİTAK 365 kamu personel alımı yapacak. Bilgem Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü 217 kişi ve Bilgem Bilişim Teknolojileri Enstitüsü 148 kişi alınacak ilana başvurular 10 Ekim 2017 tarihinde sona erecektir.

13 Bin POMEM alımı yapılıyor. 21. Dönem Polis alımı başvuruları 6 Ekim tarihinde sona erecek ilana ön lisans ve lisans mezunu bay ve bayan adaylar müracaat edebiliyorlar. Online başvurular yapılmaya devam etmektedir.

Adnan Menderes Üniversitesi 34 hemşire alacak. Lise ve lisans mezunları 9 Ekim tarihine kadar şahsen başvurabilecek.

TSE 40 memur alacak: Türk Standartları Enstitüsü 2 Ekim tarihinde başvuruları bitecek olan personel alımları için değişik pozisyonlar açıkladı. Şoför, avukat, memur, uzman yardımcısı gibi çeşitli kademelerde eleman alacak.

TÜSEB 20 memur alacak: Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı Lise, Ön lisans, Lisans mezunu Büro Memuru (İdari işler), Bilgisayar Programcısı ve Grafiker Memur Alımı başvuruları 05 Ekim tarihinde sona erecektir.

Gazi Üniversitesi 30 personel alımı yapıyor. Sağlık Memurluğu, Hemşire ve Ebe unvanlarına başvurular 6 Ekim ‘de sona erecektir.

İŞGEM Ve Mevlana Kalkınma Ajansı 19 Personel Alıyor. Uzman ve Destek personeli alınacak olan ilanların başvuruları 6 Ekim ‘de bitiyor.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü 152 işçi alıyor. Alım için başvurular haberimizde yer alan İŞKUR ilan numaraları ile 6 Ekim tarihine kadar devam edecek.

İŞKUR TYP programına binlerce personel alıyor. Toplum Yararına Programlar aracılığıyla İŞKUR üzerinden MEB yaklaşık olarak 40 bin temizlik işçisi alımı yapıyor. En az ilköğretim mezunlarının başvurabileceği ilanların çoğunun başvuruları sona erdi, son ilanları kaçırmamak istiyorsanız göz atmanızı öneririz.

Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi 13 İşçi alımı yapacak. 11 Ekimde başvuruları bitecek olan ilanda beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum