Kamuya En Az B Ehliyetli 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Yapılacak (KPSS 60)

Kamuya En Az B Ehliyetli 8. Derece Kadrolu Memur Alımı Yapılacak (KPSS 60)

Kamu kurumu bünyesinde en az B ehliyetli adayların başvuru yapabileceği kadrolu memur alımı yapılacak. KPSS 60 puanla 8. Derece kadroya yapılacak atamaya dair süreci ve tüm şartları bu yazımızda hazırladık.

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu statüde olmak üzere yeni ve güncel memur alımı başvuruları haftaya başlıyor. Çorum iline yapılacak atama Osmancık Belediyesi için olacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair tüm detayları ve başvuru hususlarını bu haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Personel alımı mezuniyetler

Şehir Plancısı alımı Teknik Hizmetler T.H sınıfı için gerçekleştirilecek. 8. Derece bir kadro için yapılacak memur alımına kadın ve erkek adaylar başvurabilir. Şehir ve Bölge Planlama bölümü lisans mezunları en az B ehliyeti bulunması durumunda başvurabilir. Ayrıca KPSS’den de en az 60 isteniyor.

Osmancık Belediyesi memur alımı (genel şartlar)

657 sayılı DMK’daki şartları taşımak gerekiyor. Ayrıca T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak gerekmektedir. Ayrıca daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekiyor.

Kadrolu memur alımı başvuru tarihleri

Osmancık Belediyesi memur alımı için başvurular 20-22 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılabilecek. Başvurular online olarak Belediye e-posta adresine, posta ile veya şahsen yapabileceklerdir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/osmancik-belediye-baskanligi-memur-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.