Kamuya En Az Lise Memur Alımı Sona Eriyor! İkamet Şartsız

Kamuya En Az Lise Memur Alımı Sona Eriyor! İkamet Şartsız

Kamu Üniversitesi bünyesinde yeni kadrolara güncel kamu personel alımı başvuruları tamamlanıyor. İşte süreç ve tüm detaylar.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi KPSS puan sırasına göre olmak üzere yeni kadrolara personel alımı başvuruları alınıyor. Yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın personel alımı başvuruları KPSS puan sırasına göre yapılacak ve atamalar direkt bu şekilde gerçekleştirilecek. İşte başvurulara dair tüm detaylar ve süreç:

ankara-muzik.jpg

Kamu üniversitesi personel alımı başvuru genel şartları

Kamu Üniversitesine yeni ve güncel personel alımı için adayların 657 sayılı DMK’daki yer alan hususlara haiz olmaları gerekiyor. Ayrıca diğer mezuniyet vb. hususlar da şu şekildedir:

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi personel alımı kontenjan ve mezuniyetler

  • 6 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için (Erkek) İlgili Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından birinden mezun olmak
  • 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için (Kadın) İlgili Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma önlisans programlarından birinden mezun olmak,
  • 6 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için (Erkek) Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak,
  • 2 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için (Kadın) Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru tarihleri

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi kamu personel alımı başvuruları aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden 7 Ocak 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. İşte başvurulara dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu ile başvuru ekranı bağlantıları:

>>> Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ankara-muzik.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum