Kamuya En Düşük 22.976 TL Maaşla Sözleşmeli Yeni Personel Alımı Başladı

Kamuya En Düşük 22.976 TL Maaşla Sözleşmeli Yeni Personel Alımı Başladı

Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından en az 22 bin 976 TL ile 34 bin 464 TL maaşlarla olmak üzere yeni kamu personel alımı açıklandı. Yüksek maaşla personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu Üniversitesine sözleşmeli ve KPSS şartsız yeni personel alımı yapılacak. Necmettin Erbakan Üniversitesi güncel personel atama süreci ve tüm şartları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde bulabilirsiniz. Yazılı ve sözlü sınav usulü olmak üzere sözleşmeli bilişim personeli atama sürecinde KPSS zorunluluğu yok. KPSS puanı olmayan adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacak.

Memur maaşı ne kadar olacak?

1 katına kadar sözleşmeli bilişim personeli maaşı 11 bin 488 TL’dir. Bu atamada 2 ve 3 katına kadar ücret olmak üzere 22.976 TL ve 34.464 TL ücret verilecektir.

1 .Net Yazılım Uzmanı Tam Zamanlı (1 Kişi, 2 Katına Kadar).

1 .Net Yazılım Uzmanı Tam Zamanlı (1 Kişi, 3 Katına Kadar).

Necmettin Erbakan Üniversitesi memur alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartlara haiz olması gerekiyor. Ayrıca KPSS puanı istenmiyor. KPSS puanı olmayan herkes 70 olarak değerlendirilecek.

Sözleşmeli personel alımı başvuru mezuniyetleri

Başvuru için adayların fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekiyor.

Ayrıca dört yıllık eğitim veren diğer fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezunlar da başvurabilir.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını bugünden itibaren yapılabilir. Süreç 26 Nisan ile 10 Mayıs 2022 tarihleri arasında olacak. Başvurular ikamet şartsız olmak üzere şahsen olacak. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/necmettin-erbakan-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.