Kamuya Güncel Büro Personeli Alımı Online Başvuru Alınıyor (KPSS Taban Puansız)

Kamuya Güncel Büro Personeli Alımı Online Başvuru Alınıyor (KPSS Taban Puansız)

Sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları KPSS taban puansız olmak üzere sona eriyor. Kamu memur alımları kapsamında güncel büro personeli alımı tüm detayları bu yazımızda.

Kamu kurumuna sözleşmeli BÜRO PERSONELİ ALIMI başvuruları alınıyor. Kayseri Üniversitesi için yapılacak personel alımlarında KPSS taban puan şartı yer almıyor ve mülakat olmadan direkt atama olacak. İşte gerekli tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladığımız yazımız.

Başvuru şartları nelerdir?

Başvuru için adayların 657 DMK’daki genel hususlara haiz olması gerekmektedir. Bu kapsamda T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak, kamu görevinden çıkarılmamış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak şartları yer almaktadır.

Büro personeli alımına hangi bölüm mezunları başvurabilir?

3 Büro Personeli alımı için herhangi bir lisans,

2 Büro Personeli alımı için İngilizce Öğretmenliği veya İngilizce Öğretmenliği-ELT lisans,

1 Büro Personeli alımı için Adalet önlisans,

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir önlisans,

1 Büro Personeli alımı için Grafik, Grafik Tasarımı, Grafik-Grafik Tasarımı, Grafik ve Reklamcılık önlisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca diğer sertifika, kurs vb. deneyim şartlarına haberimizin en altındaki kılavuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

Kayseri Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Kayseri Üniversitesi güncel büro personeli alımı başvuru iş ve işlemleri online olarak 12 Nisan’a kadar yapılabilecektir. Adaylar başvurularını hemen bu kılavuz ve ekrandan tüm diğer hususları çerçevesinde yapabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum