Kamuya İŞKUR Üzerinden B Ehliyetli Daimi 177 Personel Alımları

Kamuya İŞKUR Üzerinden B Ehliyetli Daimi 177 Personel Alımları

Kamu Kurumu tarafından İŞKUR kurum dışı ilanlar sayfasında yayımlanan ilana göre KPSS ve İkamet şartsız 14 branşta daimi kadroda 177 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR’da yayımlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS, İkamet ve Yaş şartsız 14 branşta toplamda 177 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

2 Akademi Eğitim Uzmanı, 7 Tesis Yöneticisi, 3 Tesis Yönetici Yardımcısı, 2 Eğitim Koçu, 15 Uzman Antrenör (Buz pateni, Basketbol, Tenis, Fitness, Yüzme, Jimnastik), 56 Antrenör (Yüzme, Fitness, Jimnastik), 9 Yardımcı Antrenör (Tenis, Basketbol, Voleybol, Atletizm), 5 Spor Takım Lideri, 50 Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü (Part-Time), 1 Saha Etkinlik Sorumlusu, 18 Teknik Personeli, 4 Mobil Teknik Personel, 4 Bilgi Teknolojileri Mobil Ekip Personeli ve 1 Erişilebilirlik Personeli olarak kurum bünyesinde istihdam edilecektir.

Adaylar için başvuru zamanı

Başvuru işlemleri 1 – 15 Temmuz 2021 tarihleri arasında (15 Temmuz dahil) yapılabilecektir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar kurum e-posta adresine (kariyer.ibb.istanbul) başvurularını Online olarak yapacaklardır.

Akademi Eğitim Uzmanı için aranan nitelikler

BESYO veya Spor fakülteleri Lisans mezunu olmak, En az ilgili federasyon 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Tesis Yöneticisi için aranan nitelikler

Üniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Tesis Yönetici Yardımcısı için aranan nitelikler

Üniversitelerin Önlisans veya Lisans bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 5 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Eğitmen Koçu için aranan nitelikler

BESYO veya Spor fakülteleri Lisans mezunu olmak, En az ilgili federasyon 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Uzman Antrenör için aranan nitelikler

Spor bilimleri fakültesi veya BESYO mezunu olmak, İlgili federasyon 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Antrenör için aranan nitelikler

Spor bilimleri fakültesi veya BESYO mezunu olmak, İlgili federasyon 2. veya 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 2. veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 3 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Yardımcı Antrenör için aranan nitelikler

Tercihen Spor bilimleri fakültesi veya BESYO mezunu olmak, İlgili federasyon 1, 2 veya 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 1, 2, veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Spor Takım Lideri için aranan nitelikler

Spor bilimleri fakültesi veya BESYO mezunu olmak, İlgili federasyon 3. Kademe antrenörlük belgesi veya 3. Kademe antrenörlüğe denk gelecek uluslararası belgeye sahip olmak, Tercihen kendi branşı dışında başka bir branşta en az 1. Kademe antrenörlük belgesi veya uzmanlık belgesine sahip olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 8 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Açık Alan Aktiviteleri Antrenörü için aranan nitelikler

Spor bilimleri fakültesi veya BESYO mezunu veya öğrencisi olmak ve Grup egzersizi alanında en az 2 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Saha Etkinlikleri Sorumlusu için aranan nitelikler

Lisans (BESYO veya Spor fakülteleri) veya Yüksek Lisans mezunu olmak, İlgili federasyon 1. Kademe antrenörlük belgesine sahip olmak, Etkinlik ve büyük ölçekli spor organizasyonları yönetiminde sorumlu veya yönetici pozisyonunda tecrübeli olmak, İyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Spor alanında en az 6 yıl deneyimli olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Teknik Personel için aranan nitelikler

Tercihen elektrik/İnşaat/Makine bölümü meslek yüksekokulu veya lisans mezunu olup teknik işler alanında en az 4 yıl tecrübeli olmak, Temel bilgisayar bilgisine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Mobil Teknik Personel için aranan nitelikler

Alanı ile ilgili meslek lisesi veya yüksekokul mezunu olmak, Teknik işler alanında en az 4 yıl tecrübeli olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Bilgi Teknolojileri Mobil Ekip Personeli için aranan nitelikler

Üniversitelerin Bilgi teknolojileri alanında Önlisans veya Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak, iyi derecede MS ofis programlarını bilmek, Donanım, Sistem, Yazılım, Kurumsal kaynak planlaması konularında bilgi sahibi olmak ve Tercihen İngilizce bilmek.

Erişilebilirlik Personeli için aranan nitelikler

Meslek Yüksekokullarının İnşaat bölümlerinden mezun olmak, İyi derecede Autocad, tercihen ms Project ve Sketch up program bilgisine sahip olmak, Rölöve, Tasarım, İmalat, Uygulama ve Sonlandırma süreç yönetiminde deneyim sahibi, malzeme ve detay çözümleri konularında bilgi sahibi olmak, TS9111, TS12576, TS23599, TS13536, TS12716, TS12714 ve 5378 sayılı engelliler hakkında kanun ve mevzuatlarına ve tercihen 6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanun ve mevzuatlarına hakim olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.