Kamuya Koruma Büro Şoför Destek Personeli Alımı Yapılacak (KPSS 60)

Kamuya Koruma Büro Şoför Destek Personeli Alımı Yapılacak (KPSS 60)

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli 4/B birçok unvanda kamu memur alımı yapılıyor. KPSS 60 puanla olmak üzere adaylar başvuru yapabilir. İşte kadrolar, kontenjanlar ve sürece dair tüm detaylar:

Kamu üniversitesi tarafından 4/B sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli, destek personel, şoför alımı olmak üzere birçok branşta yeni kadrolara başvurular sona eriyor. İzmir Bakırçay Üniversitesi sözleşmeli kamu memur alımında yazılı veya sözlü sınav olmayacak. Atamalar KPSS puan sırasına göre mülakatsız yapılacak. İşte şartlar ve tüm süreç:

Bakırçay Üniversitesi personel alımı genel şartları

657 sayılı Devler Memurları Kanunundaki şartları taşımak, 2020 KPSS’den tüm branşlarda olmak üzere Lisans, Önlisans ve lise için en az 60 puan almış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak, görevini yapmasına engel hastalığı bulunmamak, görevini yapmalarına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engel ile engelli olmamak şartları yer almaktadır.

Kamu personel alımı mezuniyetler

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için lise mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak gerekiyor. (2 kadın-2 erkek)

2 Büro Personeli alımı için Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Kadın adaylar başvurabilecektir.

1 Büro Personeli alımı için Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü lisans mezunu olmak ve erkek olmak gerekiyor.

1 Destek Personeli (Şoför) alımı için lise mezunu olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC-2 belgesi ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekiyor. Erkek adaylar başvurabilir.

2 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için Lise mezunu olmak gerekiyor ve kadın adaylar başvurabilir.

1 Destek Personeli (Bakım onarım) alımı içi liselerin Metal Teknolojisi Alanı ve Dallarından mezun olmak ve erkek olmak gerekiyor.

1 Büro Personeli alımı için herhangi bir lisans programından mezun olmak,

1 Büro Personeli alımı için İşletme veya İktisat, lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak gerekiyor. Erkek adaylar başvurabilir.

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir önlisans programından birinden mezun olmak,

1 Büro Personeli alımı için Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Reklamcılık ve Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor. Kadın adaylar başvuru yapabilir.

1 Büro Personeli alımı için herhangi bir lisans mezunu olmak gerekiyor. İşte sürece dair detaylar.

Kamu memur alımı başvuru süreci

İzmir ili iş ilanları bünyesinde Bakırçay Üniversitesi kamu memur alımı için başvurular 19 Temmuz’a kadar yapılabilecektir. İşte gerekli tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu. Başvurular şahsen veya posta ile ikamet şartsız yapılabilecektir.

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bakircay-personel-alimi.20220707141407.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.