Kamuya Koruma Güvenlik Şoför Temizlik Aşçı Alımı (KPSS 40 60)

Kamuya Koruma Güvenlik Şoför Temizlik Aşçı Alımı (KPSS 40 60)

Kamu kurumu bünyesinde KPSS 40 ve 60 puanlarla olmak üzere sözleşmeli ve sınavsız yeni personel alımı başvuruları alınıyor. İşte KPSS puanına göre mülakatsız olmak üzere atamalar ve şartlar.

Gebze Teknik Üniversitesi bünyesinden herhangi yazılı veya sözlü “mülakat” sınavı olmadan direkt olarak KPSS puanına göre memur alımı yapılıyor. Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli olmak üzere şoför, aşçı, temizlik personeli alımlarına dair tüm detaylar şu şekildedir:

Sözleşmeli personel alımı genel şartlar

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olması ve ilgili KPSS puanına sahip olması gerekiyor. Taban puan yok. Mülakatsız, sınavsız atamalar KPSS ile direkt olarak yapılacak.

Gebze Teknik Üniversitesi memur alımı mezuniyetler ve kontenjanlar

10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Erkek personel alımına lise ve dengi okul mezunları KPSS 60 puan ve  35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Erkek personel alımına önlisans mezunları KPSS 60 puan almış olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Erkek personel alımına Lisans mezunları, KPSS 60 puan almış olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

5 Destek Personeli Temizlik Hizmeti-Kadın personel alımına lise ve dengi okul mezunları KPSS en az 40 puan almış olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

1 Destek Personeli Şoför-Erkek personel alımına lise ve dengi okul mezunları KPSS en az 60 puan almış olmak, D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Psikoteknik belgesi almış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

2 Destek Personeli Aşçı-Erkek/Kadın personel alımına aşçılık bölümü önlisans mezunları KPSS en az 60 puan almış olmak, Hijyen Belgesi sahibi olmak, 35 yaşından gün almamış olmak şartıyla başvurabilir.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Gebze Teknik Üniversitesi kamu memur alımı için başvurular 4 Temmuz’a kadar yapılabilir. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini ikamet şartsız olmak üzere posta ile veya şahsen yapmaları gerekiyor. İşte gerekli tüm detaylara erişim sağlayabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/gebze-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.