Kamuya Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Büro, Destek Personeli Alımı

Kamuya Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Büro, Destek Personeli Alımı

Kamu kurumu bünyesinde 3 farklı unvanda yeni personel alımı başvuruları alınıyor. İşte personel alımı başvuru süreci ve tüm detaylar.

Kamu üniversitesi bünyesinde sözleşmeli 4/B yeni kamu personeli MEMUR ALIMI başvuruları alınıyor. İzmir Bakırçay Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı başvuru şartları, başvuru süreci ve personel alımına dair tüm detaylar bu yazımızda yer alıyor.

Kamu personel alımı kontenjanlar (mezuniyet şartları)

 • 1 Büro Personeli alımı için Kadın veya Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP3 puanı isteniyor. Herhangi bir lisans programından mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı sertifikasına sahip olmak, Ağ Sistemleri ve Yönlendirme sertifikasına, Veri Analizi ve Raporlama sertifikasına sahip olmak.
 • 1 Büro Personeli alımı için Kadın veya Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP93 puanı isteniyor. Üniversitemiz engelli biriminde çalıştırılmak üzere: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı İşaret Dili sertifikasına sahip olmak,
 • 5 Destek Personeli alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP94 puanı isteniyor. Ortaöğretim kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Alınacak personel temizlik hizmetlerinde kullanılacaktır.
 • 1 Destek Personeli alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP94 puanı isteniyor. Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, SGK ile belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl bahçıvanlık konusunda deneyim sahibi olmak ve bahçıvanlık eğitimi almış olmak, Seracılık Eğitim Sertifikasına sahip olmak, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmak, Alınacak personel bahçe bakım ve temizlik hizmetlerinde kullanılacaktır.
 • 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP93 puanı isteniyor. Özel Güvenlik ile ilgili herhangi bir önlisans programından mezun olmak.

bakircay-memur-alimi.jpg

Bakırçay Üniversitesi memur alımı başvuru şartları

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak ve branşlar bazında özel hususlara haiz olmak gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı şartları

 • Aday 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması,
 • Vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmamak,
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,
 • Müracaat tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak,
 • Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak,
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak (kazanan adaylara) gerekiyor.

Destek Personeli alımı şartları

Müracaat tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak şartı var.

Üniversite personel alımı başvuru tarihleri

Adaylar başvurularını 28 Ekim’e kadar yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya posta ile aşağıdaki başvuru kılavuzunda belirtilen şekilde yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum