Kamuya KPSS 50 57 Puan Kadrolu Yeni Memur Alımı Bugün Başladı

Kamuya KPSS 50 57 Puan Kadrolu Yeni Memur Alımı Bugün Başladı

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS 50 ve 57 puanlarla olmak üzere yeni kadrolu memur alımı başvuruları bugün açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu kurumu bünyesinde YENİ ve GÜNCEL memur personel alımı başvuruları bugün başladı. KPSS 50 ve 57 puanlarla adaylar başvuru yapabilir. Şaphane Belediyesi Genel İdari hizmetler GİH sınıfı 11 ve 12. Derece kadrolara şoför alımı ile VHKİ alımı başvuru tüm detayları ve süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte gerekli başvurular ve tüm detaylar.

Kamu memur alımı genel şartlar

Başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, V.H.K.İ. kadrosu için MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak gerekiyor.

Şaphane Belediyesi personel alımı mezuniyetler

Şoför alımı GİH sınıfı 12. derece kadro için olacak. V.H.K.İ. alımı GİH sınıfı 11.derece kadro için olacak

V.H.K.İ. alımı için lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler Bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (D) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS’den en az 50 ve üzeri almak,

Şoför alımı için lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme, İktisat, Halkla İlişkiler Bölümlerinin birinden mezun olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, KPSS’den en az 57 ve üzeri almak gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvuru tarihleri

Şaphane Belediyesi memur alımı için başvurular 21 Eylül 2022 itibarıyla başladı. Başvurular 23 Eylül’e kadar sürecek. Başvurular internetten e-posta adresine, postayla veya şahsen yapılabilir. İşte gerekli tüm detayları bulacağınız başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/aphane-belediyesi-memur-alimi-ilani.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum