Kamuya KPSS 60 Puanla İkamet Şartsız 41 Memur Alımı Resmi Gazetede

Kamuya KPSS 60 Puanla İkamet Şartsız 41 Memur Alımı Resmi Gazetede

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından bugünkü resmi gazetede yayınlanan ilanda ikamet şartı olmadan ülke geneli başvuru ile KPSS 60 puan 3 unvanda toplamda 41 memur alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Resmi gazetede yeni yayınlanan ilanına göre Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 unvanda ikamet şartı olmadan KPSS 60 puanla 41 memur alınacaktır.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve başvuru zamanı

Başvurular 17 Ağustos 19 Ağustos 2022 tarihleri arasında elektronik olarak belediyenin e-posta adresi ne veya şahsen ve Posta yoluyla belediyenin adresine yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler nelerdir

2020 yılı KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60 puan almış olmak ve diğer genel nitelikleri taşımak.

Tahsildar kadrosuna başvuruda 10 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 5 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Memur kadrosuna başvuruda 10 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 2 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak ve Lisans mezunları için ayrıca En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Zabıta memuru kadrosuna başvuruda 6 personel için ilgili bölümlerden Lisans, 5 personel için ilgili bölümlerden Önlisans mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Erkeklerde en az 167 cm kadınlarda en az 160 cm boyunda olmak boy ile kilo arasındaki farkın +- 10 kilodan fazla olmaması.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum