Kamuya KPSS Şartsız Ağustos Ayı Memur Alımı Yeni Başvuru Açıklandı

Kamuya KPSS Şartsız Ağustos Ayı Memur Alımı Yeni Başvuru Açıklandı

Kamu Personel Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan yeni kadrolara personel alımı için başvuru ilanı yayımlandı. Sürece dair gerekli başvuruları ve tüm detayları bu ilan haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

İstanbul Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı yayımlandı. KPSS şartsız personel ataması yapılacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak güncel başvuru haberimiz ve tüm detayları bu yazımızda hazırladık. Kalkınma ajansı personel atama başvuru süreci, şartları ve tüm detayları şu şekildedir.

İstanbul Kalkınma Ajansı Personel alımı genel şartları

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak gerekiyor.

Uzman personel alımı mezuniyetler

Uzman personel alımı için 2 kadro var. Adayların Endüstri Ürünleri Tasarımı, Endüstriyel Tasarım veya Sanat ve Kültür Yönetimi, Çevre veya Endüstri Mühendisliği, İktisat, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler veya Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olması gerekiyor.

Destek Personeli Adayları İçin Sınava Giriş Şartları

Ajansımızda çalıştırılmak üzere (Yönetici Asistanı) 1 Destek Personeli istihdam edilecek olup; adaylarda aranan genel ve özel şartlar şu şekildedir:

Destek Personeli Adayları İçin Asgari Şartlar: Lisans düzeyinde ya da bunlara denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt içi veya dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak gerekiyor.

KPSS Puanı ile Başvuru Yapacak Destek Personeli Adayları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından 2020 veya 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

KPSS Puanı Aranmaksızın İş Tecrübesi ile Başvuracak Destek Personeli Adayları Başvuru tarihi itibarıyla 50 (elli) yaşını doldurmamış olmak şartıyla, başvuruda bulunduğu pozisyonla ilgili alanlarda kamu kesimi veya özel kesimde en az beş yıl fiilen başarılı olarak çalışmış olmak gerekiyor.

Destek Personeli (Yönetici asistanı) Adayları İçin Tercih Nedenleri Yönetici asistanlığı tecrübesine sahip olma, Türkçe dil bilgisine sahip olma, Düzgün diksiyona ve iletişim becerisine sahip olma, Planlama ve zaman yönetimi konularında bilgi ve beceri sahibi olma, Ofis programlarını kullanma becerisine sahip olma, Protokol, resmi yazışma ve nezaket kuralları hakkında bilgi sahibi olma, Yabancı dil bilme isteniyor.

İstanbul Kalkınma Ajansı personel alımı süreci

İstanbul Kalkınma Ajansı için adaylar başvurularını 15 Ağustos 2022 tarihi saat 08.00’dan başlayarak 29 Ağustos 2022 tarihi saat 18.00’a kadar online olarak yapabileceklerdir. Başvuru ekranı açılınca sizleri ayrıca bilgilendireceğiz. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/stanbul-kalkinma-ajansi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum