Kamuya Lise MYO Lisans Destek Koruma ve Güvenlik Büro Personeli Alımı Başladı

Kamuya Lise MYO Lisans Destek Koruma ve Güvenlik Büro Personeli Alımı Başladı

Kamuya sözleşmeli 4/B statüsünde KPSS 60-70 puan şartları ile Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Destek Personeli alımları başladı. İkamet şartsız ve en az lise mezunu memur alımı başvuruları bu yazımızda.

Kamu üniversitesine sözleşmeli yeni ve güncel memur alımı başvuruları başladı. Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli alımı olmak üzere lise, önlisans ve lisans kadrolara başvurular alınıyor. KPSS puan sırasına göre mülakatsız direkt atama yapılacak. İşte İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ikamet şartsız personel atama süreci ve tüm detaylar.

Kamu personel alımı başvuru genel şartlar

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıması, 2020-KPSS lisans mezunları için KPSSP3, ön lisans mezunları için KPSSP93, ortaöğretim mezunları için ise KPSS P94 puanına sahip olması, Başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması, görevini yerine getirmede engel teşkil edecek sağlık sorununun bulunmaması şarttır.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü mezuniyetler

5 Büro Personeli (Kadın/Erkek) alımı için iktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, işletme Fakültesi veya iktisat Fakültesi mezunu olmak, 2020 KPSSP3 en az 70 puan almış olmak,

7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) alımı için Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması veya Özel Güvenlik ve Koruma önlisans programlarının herhangi birinden mezun olmak, 2020 KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak,

Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak, Koruma ve Güvenlik Görevini yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak, Sağlık problemi bulunmadığını tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu ile belgelendirmek, Boyunun 170 cm.den kısa olmaması, kilosunun ise cm. cinsinden boy uzunluğunun son iki rakamından 15 den fazla, 13 den az olmaması gerekmektedir.

1 Destek Personeli (Bahçe Bakımı ve Düzenlenmesi/Erkek) alımı için Ortaöğretim kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya tarım alanı ve dallarından mezun olmak, Ortaöğretim kurumlarının diğer alanlarından mezun olan adaylar için bahçe (çiçek, süs bitkisi, ağaç) bakımı, dikim, ilaçlama ve budama konularında sertifikaya sahip olmak veya belgelemek şartıyla en az 2 yıl deneyime sahip olmak, E sınıfı (Yeni sınıflandırmada C) ehliyete sahip olmak, 2020 KPSSP94 en az 60 puan almış olmak,

2 Destek Personeli (Bahçe Bakımı ve Düzenlenmesi/Erkek) alımı için Ortaöğretim kurumlarının Bahçecilik Alanı ve Dalları, Tarım Teknolojileri Alanı ve Dalları veya Tarım Alanı ve Dallarından mezun olmak, Ortaöğretim  kurumlarının diğer alanlarından mezun olan adaylar için bahçe (çiçek, süs bitkisi, ağaç) bakımı, dikim, ilaçlama ve budama konularında sertifikaya sahip olmak veya belgelemek şartıyla en az 2 yıl deneyime sahip olmak, 2020 KPSSP94 en az 60 puan almış olmak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü kamu personel alımı için başvurular iki şekilde olacaktır. Süreç 10 Haziran 2022 tarihine kadar sürecek. Adayların gerekli belgeleri Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri veya posta yoluyla göndermeleri gerekiyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/zmir-yuksek-teknoloji-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum