Kamuya Lise Önlisans Lisans Memur Alımı Başvuruları (30-40 Yaş)

Kamuya Lise Önlisans Lisans Memur Alımı Başvuruları (30-40 Yaş)

Kamuya yeni lise, önlisans ve lisans mezunu memur alımı başvuruları alınıyor. 30-40 yaş şartı ile adaylar başvurularını yapabileceklerdir. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Kayseri ili iş ilanları bünyesinde Erciyes Üniversitesi için lise, önlisans ve lisans mezunu kamu memur alımı başvuruları alınıyor. Sözleşmeli 4/B hemşire, tekniker, uçak bakım makinisti, uçuş teknisyeni alımı başvuruları ve tüm süreci bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu memur alımı (genel şartlar)

Başvuru için adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşıması, askerlikle ilişiği olmaması, görevini devamlı yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak şartı var. KHK ile görevden çıkarılmamış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartı var.

Sözleşmeli 4/B personel alımı mezuniyetler ve kontenjanlar

12 hemşire alımına hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans,

10 hemşire alımına liselerin hemşirelik,

5 sağlık teknikeri (anestezi teknikeri) alımına anestezi veya anestezi teknikerliği önlisans,

1 sağlık teknikeri (anestezi teknikeri) alımına anestezi veya anestezi teknikerliği önlisans,

3 sağlık teknikeri (diş protez teknikeri) alımına diş protez teknolojisi, diş protez veya diş protez teknikerliği önlisans,

1 uçak bakım makinisti alımına lisans düzeyinde eğitim veren havacılık elektrik ve elektroniği, havacılık elektroniği, uçak elektriği, uçak elektrik ve elektronik, uçak elektrik ve elektroniği, uçak elektrik- elektronik veya uçak elektroniği mezunları,

1 uçuş teknisyeni alımına en az lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinden mezunları başvurabilir. ayrıca diğer özel hususlara hemen aşağıdaki başvuru kılavuzundan hemen inceleyebilirsiniz.

Hemşire ile Sağlık Teknikeri alımları için 30 yaşını bitirmemiş olmak, Uçak Bakım Makinisti ve Uçuş Teknisyeni alımları için 40 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor. Uçak Bakım Makinisti ve Uçuş Teknisyeni alımı için KPSS şartı yok. Diğer branşlar için KPSS taban puansız başvuru yapılabilir.

Erciyes Üniversitesi personel alımı başvuruları

Kayseri ili Erciyes Üniversitesi kamu memur alımı için başvurular 5 Temmuz 2022 tarihine kadar yapılabilir. İşte tüm detaylara, ikamet şartsız başvuru sürecine dair tüm bilgileri bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/kayseri-erciyes-universitesi-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum