Kamuya Mimar Mühendis Avukat Şoför Büro Personeli Alımı Başladı

Kamuya Mimar Mühendis Avukat Şoför Büro Personeli Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde sözleşmeli mimar alımı, mühendis alımı, avukat alımı, şoför alımı ile büro personeli alımı başladı. İşte sürece dair tüm detaylar ve başvurulara dair haberimizden detaylar.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni başvuru ilanı yayımlandı. 4/B (sözleşmeli personel) alım ilanına başvurular başladı. 2020 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle 5 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İşte sürece dair gerekli tüm detaylar.

İPTAL İLANI Üniversitemizin personel ihtiyacını karşılamak üzere 05.08.2022 tarihli ve 31914 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı iptal edilmiştir.

Sözleşmeli memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur. Lisans mezunları için 2020 KPSS P3, Ortaöğretim mezunları için ise 2020 KPSS P94 puanına sahip olmak gerekiyor. Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamaları gerekmektedir. Adayların herhangi bir kamu kurum veya kuruluşundan ihraç edilmemiş olması gerekiyor.

Bursa teknik üniversitesi memur alımı mezuniyetler

1 Avukat alımı için Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak, hukuk alanında yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak,  Avukatlık ruhsatına sahip olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 75 puan almış olmak,  Hukuk İngilizcesi Eğitimi konusunda sertifika sahibi olmak,

1 Mimar alımı için Lisans ve tezli yüksek lisans derecelerini Mimarlık alanında almış olmak,  En az C sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip olmak, En az D1 Temel Bina Akustiği ve 3 boyutlu Nesne Modelleme sertifikalarına sahip olmak,  Autocad, 3D Studio Max programları belgelerine sahip olmak,  2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 70 puan almış olmak,

1 Mühendis alımı için Lisans KPSS (P3) 2020 Elektrik Mühendisliği veya Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 70 puan almış olmak,

1 Büro Personeli alımı için İşletme bölümü lisans programından mezun olmak, 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 70 puan almış olmak, İnsan kaynakları yönetimi işe alım süreci sertifikası, İnsan kaynakları eğitimi sertifikası, İnsan kaynakları Planlaması eğitimi sertifikası, Liderlik yöneticilik ve ekip çalışması sertifikası, Zaman yönetimi teknikleri sertifikası, Diksiyon ve etkili iletişim sertifikası, İSO 9001 Kalite Yönetim sistemi sertifikasına sahip olmak, Müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak,

1 Destek Personeli (Şoför) alımı için lise ve dengi mezunu olmak, Eski E sınıfı veya yeni D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC2, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak, Müracaat tarihinin son günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmamak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı başvuru süreci

Bursa Teknik Üniversitesi sözleşmeli memur alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularını şahsen Üniversite Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır. Başvurular 19 Ağustos'ta sona erecek. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/bursa-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum