Kamuya Mülakatsız KPSS ile Güncel Personel Alımı Sona Eriyor

Kamuya Mülakatsız KPSS ile Güncel Personel Alımı Sona Eriyor

Kamu kurumuna Mülakat şartı olmadan sadece KPSS puan sırası ile güncel memur alımı sona eriyor. Sözleşmeli kamu personel alımı başvuruları ve tüm şartlar.

Galatasaray Üniversitesine MÜLAKAT sınavı yapılmaksızın KPSS puan sırasına göre yeni kamu personel alımı sona eriyor. İşte üniversite personel alımı başvuru süreci, başvuru kontenjanları ve tüm şartlara dair detaylar.

personel-alimi.jpg

Galatasaray Üniversitesi Personel Alımı Şartları

Adayların başvuru için 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması ve diğer şartları taşıması gerekiyor.

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak,
  • Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak,
  • İlan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak,
  • Erkek adaylarda 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.
  • Kadın adaylarda 160 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.
  • Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.
  • Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak şartları aranıyor.

Galatasaray Üniversitesi personel alımı kontenjan – mezuniyetler

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımları için 4 kadro verildi (3 Erkek / 1 Kadın olmak üzere). Önlisans programlarının birinden mezun olanlar başvuru yapabilecektir.

Personel alımı başvuru tarihleri

Adaylar başvurularını 21 Ekim 2021 tarihine kadar yapılabilir. Başvurular için gerekli tüm detaylara aşağıdaki başvuru kılavuzundan hemen inceleyebilirsiniz.

Başvuru kılavuzu: Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/galatasaray-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.