Kamuya Saat Ücreti Karşılığı KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alımı Başladı

Kamuya Saat Ücreti Karşılığı KPSS’siz Sözleşmeli Personel Alımı Başladı

Kamu üniversitesi bünyesinde saat ücreti karşılığı olmak üzere sözleşmeli personel alımına ilişkin esaslar gereği yeni başvurular alınıyor. İşte detaylar.

Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yeni kamu personel alımı ilanı bugünkü resmi gazetede yayımlandı. Güzel Sanatlar Fakültesine 8 adet canlı model alım için süreç bugün başladı. Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde saat ücreti karşılığı çalıştırılmak üzere 8 adet canlı  model alımı şartları ve tüm detaylar şu şekildedir:

canli-model-alimlari.jpg

Hacettepe Üniversitesi personel alımı genel şartları

T.C. vatandaşı olmak, en az lise mezunu olmak, vücut bütünlüğüne sahip olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunundaki hükümlere haiz olmak, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emekli veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, KPSS şartı aranmıyor.

Kamu personel alımı başvuru belgeleri

Öğrenim belgesi aslı ve fotokopisi, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, adli sicil kaydı, iş talep formu istenmektedir.

Personel alımı başvuru tarihleri

Hacettepe Üniversitesi personel alımı için adaylar başvuruları 3-9 Mart 2022 tarihlerinde arasında yapabilirler. Başvurular Fakülte Personel İşleri Bürosuna yukarıda istenen belgeler ile şahsen yapılacaktır. İkamet şartı yok. İşte başvurulara dair gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/hacettepe-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.