Kamuya Sınavsız Güncel Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Kamuya Sınavsız Güncel Sözleşmeli Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Sınav şartı olmadan direkt olarak KPSS puan sırasına göre güncel memur personel alımı başvuruları alınıyor. Mülakat yapılmayacak. Atamalar KPSS puanına göre sınavsız olacak. İşte sürece dair tüm detaylar.

Kamu Üniversitelerine sözleşmeli memur personel alımı başvuruları kapsamında güncel başvurular tamamlanıyor. Konya Teknik Üniversitesi sözleşmeli 4/B memur personel alımı 8 Ağustos’a kadar sürecek. KPSS puan üstünlüğüne göre mülakatsız tekniker alımı ile destek personeli alımı için süreç tamamlanacak. İşte gerekli başvurulara dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Sözleşmeli personel alımı başvuru genel şartlar

Başvuru için 657 DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor. Ayrıca adayların çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olması şartı da var. Ayrıca herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Başvurularda adayların 2020 yılı herhangi KPSS puanına sahip olmaları yeterli. Tüm kontenjanlar için 35 yaşını doldurmamış olmak da gerekiyor.

Konya Teknik Üniversitesi personel alımı mezuniyet şartları

1 Tekniker alımı için Sahne Işık ve Ses Teknolojileri, Elektrik, Elektrik Teknolojisi, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektronik Teknolojisi, Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknikerliği önlisans mezunu olmak gerekiyor. 1 Destek Personeli alımı için Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. İşte sürece dair tüm detaylar:

Sözleşmeli memur alımı başvuruları

Konya Teknik Üniversitesi 4/B sözleşmeli tekniker ve destek personeli alımı için başvuru iş ve işlemleri 8 Ağustos’a kadar sürecek. Adaylar başvurularını şahsen ya da posta ile yapabilirler. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/konya-teknik-universitesi-personel-alimi.20220725123010.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum