Kamuya Şoför Destek Laborant Koruma Güvenlik Sağlık Personeli Alımı Başladı

Kamuya Şoför Destek Laborant Koruma Güvenlik Sağlık Personeli Alımı Başladı

Kamu kurumu bünyesinde şoför alımı, destek personeli alımı, laborant alımı ile koruma ve güvenlik, Sağlık personeli alımı bugün başladı. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz. İşte gerekli başvurular.

T.C. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü 4/B (Sözleşmeli Personel) Alım İlanı bugün yayımlandı. Üniversiteye bağlı il ve ilçelerdeki birimlerde istihdam edilmek üzere yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın 2020 KPSS puan sıralaması esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alınacaktır. İşte sürece dair detayların yer aldığı haberimiz.

Kamu personel alımı genel şartları

Başvuru için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunundaki şartlara haiz olmak, erkek adayların askerlikle ilişkisi bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Memur alımı başvuru mezuniyetler

1 Diğer Sağlık Personeli (Odyometri) Yükseköğretim kurumlarının Odyometri bölümü önlisans programından mezun olmak,

2 Laborant Yükseköğretim kurumlarının Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümü önlisans programından mezun olmak,

4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi (Erkek) 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P93 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Yükseköğretim kurumlarının Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması, Güvenlik ve Koruma ön lisans programlarının birinden ya da en az herhangi bir önlisans programından mezun olmak,

8 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Ortaöğretim kurumlarından (lise ve dengi) mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş, 30 yaşını doldurmamış olmak,

2 Destek Personeli (Şoför) 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P94 puan türünden 60 ve üzeri puan almış olmak, Ortaöğretim (lise ve dengi) kurumlarından mezun olmak, Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş, 35 yaşını doldurmamış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. (eski sürücü belgesi olarak E sınıfı), Askerliğini yapmış olmak gerekiyor.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi memur alımı başvuru süreci

Adaylar gerekli başvuru belgeleri ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyeceği açıklandı. Süreç 22 Haziran’da sona erecek. İşte tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/19-mayis-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum