Kamuya Şoför İdare Memuru Hizmetli Uzman Alımı Başvuruları Alınıyor

Kamuya Şoför İdare Memuru Hizmetli Uzman Alımı Başvuruları Alınıyor

İTKİP bünyesinde Kamu personeli alımı başvuruları alınıyor. 4 farklı unvanda olmak üzere İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri personel atama süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

İTKİP personel alımı başvuruları tamamlanıyor. 2022 yılı Nisan ayı kamu atamaları bünyesinde İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri “İTKİB” için 4 farklı branşta kamu memur alımı yapılıyor. İTKİB’e Şoför alımı, İdare Memuru alımı, Hizmetli alımı ve Uzman Personel Alımı başvuruları devam ediyor. İşte sürece dair tüm detaylar.

İTKİP kamu memur alımı genel şartları nelerdir?

Adayların başvuru için T.C. vatandaşı olması, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olması, 18 – 35 yaş aralığında olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmaması ile TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden kılavuzda belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmaması gerekiyor.

Ayrıca adayların KPSS’den tüm branşlar için en az 70 alması şartı var. Diğer hususlara haberimizin en altındaki bağlantıdan ayrıca erişim sağlayabilirsiniz.

Memur alımı mezuniyetler

Uzman Yardımcısı 2 kadro için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler veya Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyal ve Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunları,

Uzman Yardımcısı 2 kadro için İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim ve Tasarım, Kültür ve İletişim, Medya ve Görsel Sanatlar, Medya ve İletişim, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Yeni Medya, Yeni Medya ve İletişim, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Grafik Tasarımı mezunları,

İdari Memur 3 kadro için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesinden veya Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyal ve Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunları,

İdari Memur (Engelli) 1 kadro için en az önlisans mezunları,                                         

Şoför 1 kadro için en az önlisans mezunları,

Hizmetli1 kadro için en az lise mezunları,

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri memur alımı süreci

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri İTKİP personel alımı için başvurular en geç 11 Mayıs’a kadar yapılması gerekiyor. Başvurular şahsen ya da postayla olacak. İşte sürece dair tüm detayları bulacağınız başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tkip-personel-alimi.20220404143152.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum